Hledáme lidem práci Manpower

Technolog (i pro absolventy)

Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste absolvent technického oboru, který by rád získal pracovní zkušenosti v oblasti technologie?

Domluvíte se plynule anglicky nebo německy?

My Vám dáme šanci a vše potřebné Vás naučíme!

Nebo už máte nějakou předešlou zkušenost, vyznáte se v oblasti zpracování plastů?

Pokud ano, určitě mě neváhejte kontaktovat!

Popis pozice:

Jaké úkoly Vás na pozici technologa čekají?

- Budete mít na starosti návrh výrobních postupů a jejich optimalizace

- Vaším úkolem bude tvorba, kontrola a aktualizace výrobní dokumentace

- Budete analyzovat chyby, hledat jejich příčiny a určovat postupy k jejich odstranění

- Budete spolupracovat v projektových týmech, účastnit se přípravných projektů ve fázi před uvolněním do výroby

- V práci budete komunikovat s mateřskou společností v Německu, do které získáte možnost pár krát do roka i vycestovat

Profil kandidáta:

Jaké požadavky by měl splňovat vhodný kandidát?

- Je nutné minimálně SŠ technické vzdělání

- Aktivní / komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny je nezbytnou podmínkou

- Výhodu před ostatními kandidáty získáte pokud budete ovládat program Navision, Solidworks či jiný podobný program

- Vaší výhodou bude i znalost čtení technické dokumentace

- Své šance zvýšíte pokud budete mít předcházející praxi na obdobné pozici a budete mít znalosti z oblasti zpracování plastů

Nabízíme:

A proč by Vás měla zaujmout právě tahle nabídka?

- Dostanete příležitost pracovat pro nadnárodní společnost, která neustále roste a navyšuje výrobu

- Získáte širokou škálu skvělých benefitů:

- Ke základní mzdě dostanete měsíční bonusy, které budou tvořit zajímavou částku mzdy

- Budete mít možnost získat prémie podle plnění plánu, Vánoční prémie

- Vaše pracovní doba bude flexibilní, s pevným základem od 9:00 do 13:00

- Na dovolené si odpočinete 5 týdnů, získáte stravenky, příspěvek na dopravu a penzijní připojištění

- Společnost Vám nabídne možnost dalšího vzdělávání a růstu, dostanete příležitost podívat se do mateřské společnosti v Německu

- Své kolegy lépe poznáte v rámci firemních večírků či různých společenských akcí

  • Letňany, Praha
  • GE Aviation Czech s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. března
  • Liberec
  • JAPOS - STAV s.r.o.
  • od 15 300 Kč
  • Motol, Praha
  • MUDr. Hana Šmikmátorová praktické zubní…
Zveřejněno: 5. března
  • Praha
  • HOPE Electrics s.r.o.
  • 16 400 – 17 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přerov, Olomouc, Zlín, Kroměříž, Prostějov, Litovel

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Trainee program – první práce pro absolventy

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

absolvent AJ anglicky benefit bonus bonusy Bor doba dokumentace EU flexibilní hledat chyby IT kandidát možnost mzdy nabídka náplň práce penzijní připojištění plán plnění pojištění postup pozice požadavky práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek růst společnost společnosti STK stravenky technologie v Německu vhodný výrobní dokumentace vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti dokument dovolené firemní kontakt kontrola kov měsíční náplň národní oblast oblasti obor Ostatní penzijní PR prémie profi program projekt projektový příležitost rok technické technolog tvorba tým úkol úkoly v práci výrobní výroby zkušenost