Hledáme lidem práci Manpower

MANAŽER ODDĚLENÍ KVALITY/strojírenství

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímá Vás prostředí strojírenské firmy a chcete se realizovat o oblasti kvality?

Náš klient, zahraniční strojírenská společnost, hledá vhodné kandidáty na pozici manažera oddělení kvality s anglickým nebo německým jazykem.

Pokud splňujete níže uvedené požadavky, zašlete nám životopis na níže uvedené kontakty a my se s Vámi spojíme ohledně dalších informací.

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za plánování kvality
  • Zodpovědnost za trvalé zlepšování procesů
  • řešení interních kvalitativních neshod
  • Zodpovědnost za provádění interních auditů
  • Zodpovědnost za vedení týmu zaměstnanců

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s obdobnou pozicí alespoň 5 let
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost základních nástrojů kvality
  • PC dovednost (MS Excel, ERP systémy)

Nabízíme:

  • Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
  • Mzdu odpovídající zkušenostem kandidáta
  • Zajímavou náplň práce
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Další benefity ve formě stravenek, příspěvku na životní pojištění, výhodnější mobilní tarif, apod.

  • Klášterec nad Ohří
  • DONALDSON CZECH REPUBLIC s.r.o.
  • od 22 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Planá nad Lužnicí
  • AKNEL Group a.s.
  • 30 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 13. srpna
  • Paskov
  • Business Area s.r.o.
  • Třemošná
  • Ústav péče o seniory Třemošná, z.ú.
  • od 23 000 Kč

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

AJ audit benefit benefity den dění HR interní IT kandidát kvalita kvality manažer mezinárodní mobil mobilní tarif možnost náplň práce nová odpovědnost ohledně plán plánování pojištění pozice požadavky práce prostředí růst společnost tarif vedení vhodné vzdělání zaměstnanců zaměstnání zkušenosti znalost životní pojištění životopis anglické anglický dovednost firmy jazyk kontakt mobilní náplň národní nástroj německé německý oblast oblasti oddělení osobní PC PR proces procesů profesní profi řešení stroj strojírenství systém systémy technické tým vedení týmu zahraniční zkušenost životní