Hledáme lidem práci Manpower

Technický pracovník/pracovnice ve výrobě

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Chceš nastartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Pak jsi tu správně! Nabídneme ti super startovací pozici.

Pardubická společnost, která se zabývá tvorbou designu a inteligentních produktů, hledá do svého týmu posilu na pozici technického pracovníka ve výrobě. Pozice je vhodná pro absolventy technických či elektro oborů a bez praxe :)

Co bude tvou náplní práce?

- Kontrola a občasné nastavování linky

- Tisk a kontrola štítků, intentura a objednávání

- Budeš hlavní podpora výroby

- Nenáročná práce s grafickými programy

Profil kandidáta:

- SOU/SŠ technického či elektro směru

- Ochotu pracovat na 2 směny

- Uživatelská znalost PC

Nabízíme:

- Motivující mzdové ohodnocení

- Příspěvek na stravování

- 25 dnů dovolené

- Smlouva na dobu neurčitou

- Příspěvek na sortovní aktivity

- Zvýhodněny mobilní tarif

- A jiné skvělé benefity

Místo výkonu práce jsou Pardubice.

Nástup je možný ihned.

Pokud tě tato pozice zaujala, pošli životopis!

  • Kolín
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. dubna
  • Hradec Králové
  • Kostelec nad Černými lesy
  • BONECO a.s.
  • od 16 500 Kč
  • Hustopeče nad Bečvou
  • Farma Kozí Hrádek s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Brodek u Přerova
  • Restaurace na Pekárně s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Břeclav
  • František Král
  • od 16 000 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • HCS Centrum s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

absolvent benefit benefity Bor elektro EU hlavní hodnocení IT kandidát mezinárodní místo mobil mobilní tarif na dobu neurčitou náplň práce ohodnocení Pardubice podpora pozice práce pracovní pracovnice pracovník praxe příspěvek směny smlouva SOU společnost společnosti stravování tarif uživatelská znalost vhodná výkon znalost životopis design dovolené kontrola linky místo výkonu práce mobilní mzdové na dobu náplň národní obor PC PR profi program programy stav technické technický tým uživatel výroby