Business Development Manager - Export FMCG

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Hledáme seniorního kandidáta se zkušenostmi s exportem rychlobrátkového zboží do zahraničí. Vaší odpovědností bude převzít kompletní péči o stávající zákazníky v oblasti EMEA, export a mezinárodní komunikaci. Budete pracovat ze 70% z kanceláře a zbytek strávíte cestováním za klienty.

Popis pozice:

  • Péče o stávající klienty; aktivní vyhledávání nové distribuční sítě (prezentace, vyjednávání, řízení příjmů, reporting)
  • Dodržovat proaktivní přístup k prodeji se zaměřením na maximalizaci příjmů a zisků a sledování nákladů
  • Příprava obchodních plánů, marketingových strategií a jejich následná realizace a vyhodnocení
  • Sledování průběžných výsledků a plnění plánu, adaptace na změny trhu
  • Dodržování nejlepších obchodních zásad

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici v oblasti exportu FMCG
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Prezentační, organizační a komunikační schopnosti
  • Strategický přístup k obchodu, schopnost vyhodnotit možnosti trhu
  • Týmová spolupráce

Nabízíme:

  • Zajímavou, samostatnou práci se špičkovým produktem pro společnost s dlouholetou tradicí
  • Fixní plat + roční bonusy
  • Možnost využívat kancelář v Českých Budějovicích nebo v Praze
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost home office
  • Možnost cestování do zajímavých destinací
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na vzdělávání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sick days

Máte zájem o tuto nabídku?