Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér automotive

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o oblast konstrukce?

Láká Vás automotive?

Chcete využívat angličtinu?

Pro našeho klienta, výrobní automotive společnost, která se zabývá i samotným vývojem svých produktů hledáme KONSTRUKTÉRY do vývojového týmu.

Myslíte, že to je příležitost přímo pro Vás? Zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi spojím ohledně bližších informací.

Popis pozice:

  • Účast na zajímavých projektech v rámci automotive vývoje
  • Detailní návrh konstrukce jednotlivých komponentů
  • Spolupráce s ostatními členy vývojového týmu
  • Prezentace a obhajoba řešení, spolupráce při zhotovení prototypů a jejich technické zkoušky
  • Příprava technických specifikací navržených komponentů a spolupráce na vývoji testování
  • Podpora při zavádění do sériové výroby

Profil kandidáta:

  • Min SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost některého z 3D konstrukčních programů (Creo, Inventor, Catia, aj.)
  • Praxe v oblasti mechanické konstrukce výhodou
  • Komunikativní angličtina
  • Zaměření na plasty výhodou
  • Týmový duch, kreativita, technické myšlení

Nabízíme:

  • Čeká Vás práce na velmi zajímavých projektech v automotive
  • Možnost získat nové zkušenosti v oblasti vývoje moderních produktů
  • Velmi zajímavé a motivující platové ohodnocení na základě Vaší praxe
  • Variabilní bonusový systém
  • Aktivní využití angličtiny

Další benefity ve formě:

  • Pružné pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick day
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost jazykových kurzů
  • A další.

  • Bor
  • GXO Logistics Services Czech s.r.o.
  • od 20 218 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Česká Třebová
  • CZ LOKO, a.s.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Přerov
  • ATON SECURITY s.r.o.
  • 14 000 – 20 000 Kč

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

AJ angličtina auto benefit benefity bonus dění hledám hodnocení IT job kandidát kurz měření možnost náplň práce nové ohledně ohodnocení pec penzijní připojištění plat podpora pojištění pozice práce pracovní praxe připojištění příspěvek sick day specifika společnost spolupráce stravování vzdělání zkušenosti znalost životopis člen doby dovolené jazyk kov kreativita mechanické myšlení náplň oblast oblasti Ostatní penzijní platové ohodnocení PR pracovní doby prezentace profi program projekt pružné příležitost příprava příspěvky řešení systém technické technický test tým výrobní výroby zkoušky zkušenost životní