Inspektor/-ka kvality - HPP

Lokalita Břeclav
Firma HIGHFIVE, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáte PRÁCI?
Pokud chcete pracovat v automobilovém průmyslu a nebojíte se manuální práce,
tak hledáme právě VÁS!!

Jedná se lehkou manuální práci, vizuální kontrolu, měření a drobné opravné práce ve výrobě. Práce je vhodná jak pro muže, tak ženy. Každý pracovník bude před prací zaškolen.
Budete pracovat v 3-směnném provozu, od pondělí do pátku, soboty 1× za měsíc.

Náplň práce:

  • Kontrola automobilových součástek v Břeclavi

Požadujeme:

  • Pečlivost a zodpovědný přístup
  • Dobrý zrak
  • Zručnost
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Zákonné příplatky za noční směny, víkendy, svátky a přesčasy
  • Zajímavou praxi v oblasti kvality automobilového průmyslu
  • Odpovídající platové ohodnocení + měsíční bonusy za pravidelnou docházku a za kvalitu
  • Možnost nástupu IHNED

  • Vysoké Mýto
  • Surety jobs s.r.o.
  • 100 – 115 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. února
  • Písek
  • CSS spedition s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Prostějov
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • 100 – 120 Kč / hod
Zveřejněno: 3. prosince
  • Valašské Meziříčí
  • Patrik Stahl
  • od 105 Kč / hod
Zveřejněno: 24. dubna
  • Staňkovice, Louny
  • Dellner Hydratech Czech Republic s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 22. května
  • Kopřivnice
  • KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Pardubice
  • 90 – 120 Kč / hod
Zveřejněno: 19. července
  • Mikulov, Břeclav
  • Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s…
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 9. září
  • Uherské Hradiště
  • TCQS Group s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Hranice, Přerov
  • DAS WELDING s.r.o.
  • od 19 600 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Cítoliby
  • FUJIKOKI CZECH s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Olomouc
  • Flowserve Czech Republic, s. r. o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Pardubice
  • Faurecia Interiors Pardubice s.r.o.
  • 32 400 – 40 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Karviná
  • Stant Manufacturing s.r.o.
  • od 15 500 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Jablonec nad Nisou
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 13. srpna
  • Ostrava
  • Aludyne Czech s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Modřany, Praha
  • 2N TELEKOMUNIKACE a.s.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
Zveřejněno: 5. dubna
  • Český Dub
  • ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Praha
  • JOBS TIME s.r.o.
Zveřejněno: 26. října
  • Mladá Boleslav
  • TARIM s.r.o. v likvidaci
  • Moravskoslezský kraj
  • Business Area s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Praha
  • KR 17 Management s.r.o.
  • Praha

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

AJ auto automobil bonus bonusy boty Břeclav hledám hodnocení inspektor IT kvality měření měsíc mobil možnost náplň práce ohodnocení pečlivost plat práce pracovní pracovník přesčas přesčasy příplatky směny SOU vhodná víkend Zruč kontrola měsíční náplň oblast oblasti odpovědný platové ohodnocení PR průmysl přístup součást svátky vizuál vizuální