Operátor ve výrobě - Elektrikář - mzda až 34 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rokycany
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 31.000 – 34.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro společnost zabývající se výrobou chladící a mrazící techniky se sídlem v Mýtě u Rokycan hledáme nové kolegy.

Nabízíme:

  • práci v čistém prostředí
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • nadstandartní bonusy
  • svozovou dopravu
  • možnost ubytování
  • jednorázový bonus 5000 Kč za doporučení kamaráda/příbuzného

Požadujeme:

  • vyhlášku 50 §5,6 – možnost obnovení
  • SOU technického směru
  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Náplň práce:

  • Montáž chladících zařízení a mrazících boxů

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné lince zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo. Těšíme se na Vás.