Dispečer výroby

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro stabilní, českou společnost se silnou tradicí v Plzni, hledáme člověka se zkušenostmi s řízením a plánováním výroby, který si umí dobře organizovat práci a dokáže dělat důležitá rozhodnutí.

Popis pozice:

  • Plánování výroby společně s manažery projektů
  • Práce v několika podnikových systémech
  • Řešení problémů ve výrobě
  • Reporting stavu výroby
  • Zajišťování předávání dílů pro kooperace
  • Určování priorit ve výrobě

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC (MS Office, vnitropodnikové systémy)
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost rozhodovat a převzít odpovědnost za plnění termínů

Nabízíme:

  • Motivační mzda na základě zkušeností
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc
  • Kafeterie 4800Kč/rok
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Velmi čisté pracovní prostředí
  • Očkování proti chřipce
  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

Máte zájem o tuto nabídku?