Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby ve firmě s rodinným prostředím

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Chcete pracoat pouze na 2 směny bez nočních?

Pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost v menší výrobní společnosti s férovým přístupem a rodinnou atmosférou.

Popis pozice:

řízení 20 pracovníků v 2 směnném provozu

kontrola dodržování pracovních postupů, dodržování bezpečnosti práce

zajištění personálního obsazení jednotlicých směn

kontrola plnění výrobního plánu, řešení ad hoc problémů

spoluúčast na projektech, které se zaměřují na zlepšování výroby - dáme Vám prostor změnit a vylepšit zaběhnuté procesy

hodnocení a motivace podřízených zaměstnanců - navrhování odměn, školení a jejich zařazení

dodržování BOZP na pracovišti

Profil kandidáta:

zkušenosti na dané pozici

ochota pracovat v 2 směnném pracovním procesu

proaktivní přístup

Nabízíme:

5 týdnů dovolené

3 dny sick days

odměny ke mzdě

stravenky, pojištění odpovědnosti

příspěvek na penzijní připojištění

pohodové pracoviště v neformálním prostředí

  • Praha
  • OUTDOORBABY s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
  • Turnov
  • DISPONERO s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. září
  • Bukovany, Benešov
  • Jiří Rillich
  • 34 000 – 42 000 Kč
  • Žádovice
  • EM Global Logistic s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Bydžov, Jičín, Hradec Králové, Kolín, Nymburk, Turnov, Mladá Boleslav, Uhlířské Janovice

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

AJ bezpečnost BOZP den dodržování hodnocení IT kandidát mistr motivace náplň práce odměny odpovědnost OZP penzijní připojištění plán plnění pojištění pojištění odpovědnosti postup pozice práce pracoviště pracovní pracovník procesy prostředí připojištění příspěvek řízení sick day směny společnost společnosti stravenky školení vedení zaměstnanců zařazení zkušenosti dané dny dovolené kontrola na pracovišti náplň penzijní personální PR pracovní příležitost problém proces profi projekt příležitost přístup řešení tým výrobní výroby zkušenost