Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme technicky založeného člověka, který rád komunikuje s lidmi

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o techniku?

Vyznáte se v projekci nebo konstrukci?

Rádi pracujete s lidmi?

Pokud ano pokračujte ve čtení

Popis pozice:

Hledáme pracovníka do firmy zabývající se prodejem pneumatikcých komponentů a systémů s celosvětovou působností.

Vašim úkolem bude:

- tvorba návrhů řešení pneumatických systémů

- porovnávání a specifikace náhradních dílů

- pomoc obchodním zástupcům, komunikace se zákazníky

- poskytování technického poradenství

Profil kandidáta:

Co od Vás požadujeme?

Vysokoškolské vzdělání ve strojírenství.

Zkušenosti s konstruováním a projektováním.

Znalosti MS office nástrojů na uživatelské úrovni

Schopnost se domluvit v AJ

Nabízíme:

Za odvedenou práci nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- občerstvení v průběhu pracovní doby

- práci v malém týmu

- mezinárodní prostředí a mnoho dalšího

  • Holešovice, Praha
  • Bold Interactive s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. července
  • Strašnice, Praha
  • VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Brno
  • Fakultní nemocnice Brno
  • od 14 830 Kč
  • Měřín
  • EFIX technology s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • České Budějovice
  • ASPERA, spol. s r.o.
  • 14 000 – 15 000 Kč
  • Poděbrady
  • PMS, spol. s r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • PROMOS spol. s r.o.  projekce, montáže,…
  • od 21 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ den EU hledám HR IT kandidát komunikace mezinárodní náplň práce občerstvení obchodní Office pec poradenství pozice práce pracovní pracovník prostředí specifika stravenky technik vzdělání zkušenosti znalost znalosti díl doby dovolené firmy náplň národní nástroj obchod PC pomoc PR pracovní doby prodej profi projekt projektová projektování řešení schopnost stroj strojírenství systém technické tvorba tým úkol uživatel zákazník zkušenost