Manažer zákaznické péče - franchising

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Ľubomíra Rybošová, zobrazit tel. číslo

Hledáme Manažera zákaznické péče (m/ž), pro našeho klienta, úspěšného franšízora, který vlastní sít maloobchodních prodejen.

Popis pozice:

Co budete mít na starosti?

  • Výběr a schvalování nových zákazníků = maloobchodních prodejen
  • Komunikace se zákazníky a jejich návštěvy (např. kvůli vysvětlení způsobu spolupráce, řešení jejich požadavek, kontroly prodejny apod.)
  • Úzkou spolupráci s tzv. „farmáři“ – kolegy, kteří jsou v pravidelném kontaktu se zákazníky a pečují o ně
  • Dohled nad práci „farmářů“, kontrolu jejich práce (v terénu), poskytovaní zpětné vazby/tipů na zlepšení
  • Přípravu, aktualizace manuálů (i ve spolupráci s kolegy)
  • Zpracovaní dat, analýz
  • Podílení se na projektech (např. na zavedení mystery shoppingu)
  • Reporting

Profil kandidáta:

Váš profil:

  • Podmínkou je relevantní pracovní zkušenost z oblasti franšízingu/aliance
  • Výhodou je zkušenost z maloobchodního trhu
  • Jste komunikativní, zodpovědná, samostatná osoba s lidským přístupem
  • Máte ŘP sk. B a jste ochoten/ochotná cestovat po ČR (2-3 dni v týdnu)

Nabízíme:

Na co se můžete těšit?

  • Zázemí úspěšné společnosti, příjemné pracovní prostředí
  • HPP s nástupem dle Vašich možností
  • Fixní mzdu & roční bonus
  • Flexibilitu, home office
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterii
  • Zvýhodněné tarify u mobilního operátora
  • Sleva na pohonné hmoty
  • Sleva na firemní produkty
  • Kancelář na Praze 5

Máte zájem o tuto nabídku?