Supply technician process engineer

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty na pozici Supply technician process engineer.

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za technologii výroby v rámci daného úseku, za nastavení technologických standardů a za jejich neustálé zlepšování ve spolupráci s týmy na směnách.
  • Koordinace veškerých aktivit na dané oblasti, které mají zlepšit bezpečnost práce, kvalitu produktů nebo stav výrobního zařízení
  • Aktivní aplikace Lean a MSE nástrojů.
  • Report Line leaderům a koučing spolupracovníků
  • Podpora a zavádění bezpečnostních a kvalitativních standardů, aktivní podpora při zavádění nových výrobků, vedení zkušebních výrob (line trial)
  • Spoluúčast na vedení projektu pro drobné projekty ve spolupráci s technickým vedoucím a vedoucím projektu.

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ (s technickým zaměřením, výroba, strojírenství)
  • Relevantní zkušenost ve výrobní oblasti a znalost zásad štíhlé výroby (Lean)
  • Schopnost vést lidi, týmovost
  • Znalosti MS office
  • Angličtina aspoň B1

Nabízíme:

  • 5týdnů dovolené
  • Dotované stravování přímo na pracovišti (oběd/večeře 25 – 30 Kč) a nápoje zdarma (káva, čaj, voda)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Posilovnu v místě pracoviště zdarma
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Rodinný vstup do ZOO Praha atd

V případě zájmu neváhejte zaslat Váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?