Hledáme lidem práci Manpower

Konzultant klientského servisu – HPP i dlouhodobá brigáda.

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se ke společnosti, která je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice.

Staňte se i VY členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti. Pokud máte skvělé komunikační dovednosti a češtinu nebo slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího, neváhejte to u nás zkusit!

Popis pozice:

Co Vás u nás čeká?

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně do našeho interního call centra na zákaznickou linku. Budete zodpovědní za telefonickou komunikaci s našimi stávajícími klienty. Nevoláte žádné slepé kontakty, ale spokojené zákazníky využívající naše produkty. Čeká Vás péče o zákazníka, aktivace doplňkových služeb a administrativní činnost.

Profil kandidáta:

Co od Vás čekáme?

Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a žádná insolvence. Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

Nabízíme:

Kromě nových zkušeností a super kolektivu u nás také získáte:

*jistota fixní mzdy + bonusy

*smlouva na HPP - 8 hodin/den (8 – 16:00 nebo 9 – 17:00)

*nebo DPČ (minimálně 20 hod/týden), směny volíte dle svých časových možností

*pracujete jen od Po do Pá

*díky volným víkendům získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

*maminky zvládnou vyzvedávat své děti ze školek ☺

*občerstvení na pracovišti po celý den ZDARMA

*5 dnů zdravotního volna

* odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

* stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

* příspěvek do Cafeterie 8 100,- Kč/rok

*příjemné moderní prostředí

*kvalitní zaškolení

*skvělá dopravní dostupnost, 5 minut od hlavního vlakového nádraží

  • Brno
  • Home Credit a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. srpna
  • Uničov
  • UNEX a.s.
  • 24 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Český Brod
  • DM ELEKTRO s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Přerov
  • KOBERCE BRENO, spol. s r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Kolín
  • Městské sociální a zdravotní služby
  • 18 770 – 25 990 Kč
  • Kojetín, Přerov
  • DPLP consulting s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • PEBAL s.r.o.
  • 23 000 – 35 000 Kč
  • Podbořany
  • FTE automotive Czechia s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Cítoliby
  • Pure Bohemia, s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

administrativní administrativní činnost AJ bonus bonusy brigáda činnost den DPČ hlavní hledám interní IT kandidát koníčky konzultant Luže Most možnost mzdy náplň práce nové občerstvení péče pozice práce prostředí příspěvek směny smlouva SOU společnost společnosti stravenky školení telefon týden týden dovolené navíc víkend zdarma zdravotní znalost cafeterie centra české člen dar dlouhodobá brigáda dopravní dovednost dovolené finanční jazyk kolegyně kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kov kvalitní na pracovišti náplň navíc obchod odpovědní placené PR profi příjemné rok servis součást spokojen tým volna zákazník zkušenost