Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí prodeje ojetých vozů

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucího prodeje ojetých vozů, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti, která se pohybuje v oblasti automobilového trhu. Čeká na Vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Praha

Popis pozice:

vedení pracovníků v prodejním týmu – jejich motivace, dohled nad KPI, nábor zaměstnanců a jejich vzdělávání

péče o klienta – prezentace vozů, zajištění řádného a včasného plnění zákaznických objednávek

spolupráce na marketingové a prodejní strategii společnosti – účast na eventech, prezentace společnosti

reporting a výkaznictví, příjem vozů na sklad, cenotvorba vykoupených vozů

administrativní úkony spojené s pracovní agendou- faktura, ukončování objednávek, kontrola IČ, DIČ, vedení CRM systému

Profil kandidáta:

zkušenosti z obdobné pozice

proaktivní přístup v oblasti akcí na podporu prodeje a v oblasti marketingu

zkušenosti s komunikací s klienty a obchodními partnery

řp. Sk. B

Nabízíme:

lukrativní finanční ohodnocení odvíjející se od vašich výsledků

4 týdny dovolené + 3 dny placeného volna nad rámec dovolené

multisport karta, příspěvek na stravování

možnost osobního rozvoje a profesního růstu

přátelský kolektiv

  • Choustníkovo Hradiště
  • OLFIN Car s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna
  • Jablonec nad Nisou
  • SAN plus spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
Zveřejněno: 18. ledna
Zveřejněno: 20. března
  • 28 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Hranice, Přerov
  • PP AUTOCENTRUM s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Nový Jičín
  • AUTOKLEVER spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Vrchlabí
  • AUTO Vrchlabí s.r.o. v likvidaci
  • 16 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. května
Zveřejněno: 12. července
  • Ústí nad Orlicí
  • Auto Janák s.r.o.
  • 16 280 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Horažďovice
  • VYNK design s.r.o.
  • 28 500 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Dačice
  • TEKACABLE s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Šimonovice
  • Michal Vraštil s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Stráž nad Nisou
  • DIMATEX CS, spol. s r.o.
  • od 22 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

administrativní AJ auto automobil bonus bonusy Bor CRM den event hledám hodnocení IT kandidát marketing místo mobil motivace možnost nábor náplň práce nové obchodní ohodnocení partner péče plnění pozice práce pracovní pracovník Praha příspěvek reporting rozvoj růst sklad SOU společnost společnosti spolupráce sport stravování vedení vedoucí výkon vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti člen dny dovolené finanční karta kolektiv kontrola místo výkonu práce náplň obchod oblast oblasti osobní placené PR prezentace prodej prodejní profesní profi projekt přátelské přátelský přístup rámec report systém trh tvorba týdny tým volna zaměstnanecký zkušenost