Hledáme lidem práci Manpower

Technik kvality

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro stabilní výrobní společnost ve Slaném hledáme zkušeného technika kvality se zkušenostmi s měřeními a reportingem a zajímala by ho pozice ve dvousměnném provozu.

Popis pozice:

  • Testování komponent, polotovarů i hotových výrobků v různých fázích procesu výroby dle výkresové dokumentace
  • Spoluúčast na řešení zákaznických reklamací
  • Analyzování problémových míst ve výrobním procesu
  • Pravidelné kontroly výroby za účelem předcházení chyb
  • Speciální měření a zkoušení výrobních komponent
  • Kontrola dodržování technologických postupů

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání technického směru - nejlépe strojní nebo elektro
  • Praxe na obdobné pozici
  • ŘP sk.B
  • Uživatelskou znalost PC - Microsoft Office
  • Znalost technické dokumentace a měřidel

Nabízíme:

  • Mzda 30.000 - 38.000Kč dle zkušeností
  • 13.mzda
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištní
  • Další možnosti vzdělávání
  • Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi
  • Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

  • Plzeň-město
  • Radka Doležalová
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. června
  • Kladno
  • INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Zveřejněno: 14. září
  • Mikulov, Břeclav
  • Miriam Loučková
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • Buchlová Zuzana
Zveřejněno: 13. března
  • Kučera Ondřej
Zveřejněno: 4. dubna
  • Kaplice
  • Technik kvality
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Hradec Králové
  • Team Assistant
Zveřejněno: 15. června
  • Boskovice
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Stříbro
  • Marika Špringlová
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 2. ledna
  • Mladá Boleslav
  • Ing. Iveta Kadlíčková
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Most, Ústí nad Labem, Teplice

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ dění dodržování dokumentace elektro EU hledám IT kandidát kvality měření Microsoft Microsoft Office místo možnost mzda náplň práce Office pec postup pozice práce praxe příspěvek reklama reporting růst společnost společnosti stabilní stravování technik technologie vzdělání vzdělávání znalost dokument kontakt kontrola kontroly možnosti náplň národní PC penzijní PR problém proces profi report řešení slané speciální stroj technické technika technolog test uživatel výrobní výroby závod zkušenost