Hledáme lidem práci Manpower

Technik přípravy výroby do pohodové společnosti v Hradci Králové

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného Technika přípravy výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující německé společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent a zařízení pro farmaceutický průmys pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Práce na 1 směnu-pružná pracovní doba

Popis pozice:

zpracování technologicých postupů pro výrobu dílů

koordinace a zajištění technologické přípravy výroby

komunikace s oddělením konstrukce

znalost technologií obrábění, sváření, broušení

Profil kandidáta:

strojní vzdělání SŠ/VŠ

povědomí o AutoCad, Inventor

zkušenosti se zakázkovou výrobou

znalost němčiny nebo angličtiny-výhodou

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní připojištěnípříspěvek na dopravu

dotované stravování nadstandardní zdravotní péče

vánoční prémie pro každéhoodměny při významných životních jubileích, odměny při dosažení důchodového věku

odměny při významných životních událostech - svatba, narození dítěte

mikulášské balíčky pro děti, dětský den

  • Ostrava
  • Denisa Řeháková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. března
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Chotíkov
  • Pekař
  • 23 000 – 27 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

AJ auto bonus bonusy den doba důchod EU farma farmaceutický hledám hodnocení HR Hradec Hradec Králové Chodov IT kandidát komunikace králové místo náplň práce narození NDA odměny ohodnocení péče penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti stravování svatba technik výkon vzdělání zaměstnanec zdravotní zkušenosti znalost CAD české člen dar díl dítě dovolené finanční koordinace kov místo výkonu práce náplň německé oddělení penzijní PR prémie profi projekt pružná přátelské přípravy standard stroj technika technolog tým událost výroby zahraniční zaměstnanecký zdravotní péče zkušenost životní