Hledáme lidem práci Manpower

Montážní Dělník-Přijď Si Vydělat Super Peníze!

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

ROZŠIŘUJEME NAŠE ŘADY => AKTUÁLNĚ NABÍRÁME DO VÝROBY KLIMATIZACÍ A CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ a KOMPRESORŮ.

Nástup možný ihned!

POZICE: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

8H SMĚNY

Místo výkonu práce průmyslová zóna Ovčáry nedaleko od Kolína.

Popis pozice:

Montáž kompresorů

Profil kandidáta:

MANUÁLNÍ ZRUČNOST

SPOLEHLIVOST

PRAXE VÝHODOU

Nabízíme:

ZAJÍMAVÉ PLATOVÉ PODMÍNKY AŽ DO VÝŠE 33.000Kč

Moderní a čisté pracovní prostředí s přáteským kolektivemDVOUSMĚNNÝ PROVOZ RANNÍ ODPOLEDNÍ 8H SMĚNY (6.00.-14.30. a 14.30.-22.30.)

25 DNÍ DOVOLENÉ

DOTOVANÉ STRAVNÉ

  • Zlín
  • ARRIVA MORAVA a.s.
  • 33 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. září
  • Sněžné, Žďár nad Sázavou
  • Statek Blatiny, s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Střední odborná škola požární ochrany a…
  • od 14 600 Kč
  • Praha
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 18. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

AJ dělník kandidát Kolín místo náplň práce Ovčáry peníze plat pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí výkon kolektiv místo výkonu práce náplň PR profi průmysl průmyslová vydělat