Procesní inženýr

Lokalita Libáň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Popis pozice:

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesní inženýr pro nadnárodní společnost zaměřenou na výrobu přístrojových desek a dalších dílů do interiérů aut renomovaných značek v Libáni.

Náplň práce:

- Příprava výrobních procesů, postupů, norem a layoutů v rámci přípravy projektu napříč celým procesem.

- Zhotovování příslušné dokumentace k svěřené problematice

- Koordinace a organizace industrializačního týmu v rámci projektu

- Optimalizace předepsaných postupů, kontrola jejich dodržování, realizaci změn vyplývajících ze změn v projektu

- Zajišťování strojně-technologických dodávek dle technické specifikace

Profil kandidáta:

- Min. střední odborné vzdělání technického směru

- Pokročilou znalost AJ podmínkou

- Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů výhodou

- Uživatelskou znalost MS Office

- ŘP skupiny B

- Technické myšlení, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s douholetou tradicí

- Kvalitní zaškolení

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Přátelský kolektiv

- Závodní stravování

- 5 týdnů dovolené

- 13. a 14. plat

- Další firemní benefity

Toplist