Hledáme lidem práci Manpower

Manažer technologie slévárny

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste ostřílený manažer v oblasti slévárenské technologie? Máte zkušenosti s vedením týmu?
Analytické a technické myšlení Vám není cizí?

Právě hledáme pro rozrůstající se výrobní společnost v oblasti automotive v Ostravě vedoucího oddělení slévárenské technologie.

Popis pozice:

Vaše zodpovědnost:

  • vedení týmu slévárenské technologie (asi 20 lidí)
  • návrhy technologických vylepšení a jejich implementace se zaměřením na optimalizaci procesů
  • spolupráce s centrálním technologickým oddělením při realizaci nových projektů
  • plnění a dosahování KPI slévárenského oddělení

Profil kandidáta:

Co je očekáváme od ideálního kandidáta na tuto pozici?

  • VŠ/univerzitní vzdělání v oboru slévárenství/technologie/technické a podobné obory
  • zkušenost na podobné pozici ve slévárenské výrobě
  • manažerské dovednosti a zkušenosti s vedením týmu min. 3 roky
  • zkušenosti v řízení projektů
  • AJ znalost nutná pro každodenní komunikaci s ústředím v zahraničí
  • flexibilita a proaktivita při hledání řešení, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

Společnost nabízí:

  • 6% bonus - vyplácen kvartálně
  • vánoční/roční bonus
  • příspěvek na dopravu: 500 Kč - 2000 Kč dle vzdálenosti
  • po 6 měs. příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnosti vzdělávání

  • Jistebník
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. března
  • Strakonice
  • Mistr HSV
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. března

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

AJ auto bonus Bor den hledám HR IT kandidát manažer měření možnost náplň práce obory odpovědnost penzijní připojištění plnění pojištění pozice práce připojištění příspěvek růst řízení společnost spolupráce stravování stres technologie týden týden dovolené navíc v zahraničí vedení vedoucí vzdělání vzdělávání zahraničí zkušenosti znalost dovednost dovolené manažerské možnosti myšlení náplň navíc oblast oblasti obor oddělení penzijní PR proces procesů profi projekt roční rok řešení technické technolog tým univerzitní vedení týmu výrobní zkušenost