Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí programátor

Lokalita Libáň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do mezinárodní výrobní společnosti se hledá nový parťák na pozici Vedoucího programátora.

Popis pozice:

- Ovládá řídicí systémy výrobních zařízení, programuje roboty (ABB, KUKA) a umisťuje programy do informačního systému

- Provádí servis hardware i software, správu programů

- Metodicky vede a koordinuje tým programátorů

- Spolu-navrhuje vybavení montážních pracovišť v rámci jeho kompetence

- Navrhuje toky materiálu pracovištěm (FLOW CHART)

- Navrhuje konstrukční řešení chapadel

- Spolupracuje při vývoji nových forem z hlediska odebírání dílů z nástroje

- Provádí analýzy vad a stanovení jejich příčin

Profil kandidáta:

- Zkušenosti z automotive výrobou

- Komunikativní znalost anglického jazyka

- Technické myšlení a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

- Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- 13. a 14. plat

- 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

- závodní stravování, masáže, slevy u dohodnutých partnerů

  • Praha
  • VIP trust s.r.o.
  • od 1 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. prosince
  • Brno-město
  • SnugDesign s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. prosince
  • Lingea s.r.o.
Zveřejněno: 12. února
  • Teplice
  • DITES spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
Zveřejněno: 14. února
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 25. září
  • Krajské ředitelství policie Jihočeského…
  • 22 160 – 33 300 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Boskovice
  • Gatema a. s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. září
  • Brno
  • ARTISYS, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Čestice, Strakonice
  • ALVA Strakonice, spol. s r.o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Tábor
  • Minerva Česká republika, a.s.
  • 27 000 – 45 000 Kč
  • Český Těšín
  • Prosystem spol. s r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
  • Valašské Meziříčí
  • WANET s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • DEZADATA spol. s r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Ostrava
  • Lemenio Group, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Boskovice
  • DCT Czech s.r.o.
  • 52 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • FASK, spol. s r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 30. září
  • Olomouc
  • DATAMIX Solutions s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Třinec
  • Pickering Interfaces s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Tábor
Zveřejněno: 6. října
  • Jablonec nad Nisou
  • TEDOM a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Brno
  • Elegant Digital s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Chrudim
  • SAPERTA s.r.o.
Zveřejněno: 11. srpna
  • Lanškroun
  • JCEE, s. r. o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Kosmonosy
  • DREAMland, spol. s r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 22. července
  • Česká Třebová
  • STARMON s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • Allium, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. září
  • Šakvice
  • ATRIMA spol. s r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Jablůnka
  • TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Loděnice, Beroun
  • GZ Media, a.s.
Zveřejněno: 6. dubna
  • Žatec, Louny
  • CREOLAN s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Olomouc
  • INTERFRACHT s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • Praha
  • Leader Business Consulting Group s.r.o.
  • od 16 400 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Nusle, Praha
  • OKTAN PRINT s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • Maronet s.r.o.
  • 22 000 – 42 000 Kč
  • Počátky
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Brno
  • Mateřská škola a základní škola…
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Bašť
  • ROYAL SHANSHUI s.r.o.
  • Faurecia Emissions Control Technologies…
  • 19 300 – 26 300 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Mladá Boleslav, Poděbrady, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hradec Králové

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

auto boty doba hodnocení IT kandidát masáže mezinárodní náplň práce nástroje ohodnocení partner plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní doba programátor pružná pracovní doba řízení software společnost společnosti stravování vedoucí zkušenosti znalost analýzy anglické díl dovolené finanční informační jazyk kompetence masáž materiál myšlení náplň národní nástroj PR profi program programy pružná robot řešení servis schopnost stroj systém systémy technické tým vybavení výrobní závod zkušenost