Hledáme lidem práci Manpower

Mechanik

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staňte se členem menšího přátelského týmu s eskvělím šéfem.

Práce je na 12 hodinnové směny, takže více volna :)

Popis pozice:

  • Opravy a údržba strojů ve výrobě
  • Práce v týmu i na svěřeném úseku
  • Práce s nástroji a využití náhradních dílů

Profil kandidáta:

  • Technické vzdělání v oboru mechanik/seřizovač, popř. automechanik
  • Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • Manuální zručnost
  • Znalosti pneumatiky, hydrauliky a průmyslové automatizace výhodou
  • Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • Mzda dle zkušeností od 35000,-
  • 5 týdnů dovolené
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné stravování
  • cafeterie na volnočasové aktivity
  • příjemné/klimatizované pracovní prostředí

  • Mělník
  • Radek Kincl
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ústí nad Labem
  • CUE, a.s.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Storex FST, spol. s r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Sokolov
  • Zdeněk Makar
Zveřejněno: 3. července
  • Dubičné
  • CZECH Marine s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Dolní Rychnov
  • VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.
  • 106 – 156 Kč / hod
Zveřejněno: 28. srpna
  • Most
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Krnov
  • K R E S spol. s r.o.
  • od 16 400 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Hranice, Přerov
  • BBC Bircher Czech s.r.o.
  • od 20 500 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Tábor
  • AUTOSKLO K + M spol. s r. o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Jičín
  • C.S.CARGO a.s.
  • Horní Moštěnice
  • JANKŮ SERVIS s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Hulín
  • GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 1. dubna
  • Soběslav
  • Strojírna Soběslav s.r.o.
Zveřejněno: 17. února
  • Tachov
  • CM TRANSPORT TACHOV s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Jihlava
  • MANAUT DESIGN s.r.o.
  • 20 160 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Ústí nad Orlicí
  • RR - plast s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Ústrašín
  • Servis ROKA s.r.o.
Zveřejněno: 30. října
  • Šternberk
  • EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Uherské Hradiště
  • EVPÚ Defence a.s.
Zveřejněno: 2. června
Zveřejněno: 25. července
  • Předslav
  • AUTOBUSY CZ s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • Teplice
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Brno
  • KOVOTERM elektromotory s.r.o.
  • od 16 200 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Krnov
  • ELFE, s.r.o.
Zveřejněno: 17. srpna
  • Brumov-Bylnice
  • MTM MOTORSPORT s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Ostrava
  • Steelage Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 4. července
  • Polná
  • Servis chlazení Matějíček s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Plzeň
  • REUS s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Lipník nad Bečvou
  • PARAGAN HORSEBOXES s.r.o.
  • 25 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Děčín
  • Auto Anex s. r. o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 14. dubna
  • Bystřice, Benešov
  • Základní škola Bystřice, okres Benešov,…
  • od 31 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Jindřichův Hradec
  • Základní škola Jindřichův Hradec I,…
  • 50 000 – 65 000 Kč
  • Modrava
  • Pinokijo, s.r.o.
  • 55 000 – 60 000 Kč

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

auto automechanik bonus bonusy Bor EU HR IT kandidát mzda na dobu neurčitou náplň práce nové pečlivost penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek směny společnost společnosti stravování volno vzdělání zaměstnání znalost znalosti Zruč automat automatizace cafeterie člen díl dovolené na dobu náplň nástroj obor opravy penzijní PR profi průmysl průmyslové přátelské příjemné roční stroj technické tým údržba volna výrobní zkušenost