Hledáme lidem práci Manpower

Přijď si vydělat sjednáváním schůzek!

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nebojíte se telefonovat? Máte za sebou střední školu a čeština Vám nečiní nejmenší problém? Tak jste ta pravá/ ten pravý! Pojďte si k nám dobře vydělat tím, že dalším lidem pomůžete k levnější elektřině.

Pro malé call centrum v Hradci Králové, které bude mít do konce roku zhruba 8 operátorů, hledáme nové kolegy. Budete volat našim zákazníkům a sjednávat jim schůzky s našimi energetickými poradci. Ti zákazníkům poradí nejvýhodnější cenový tarif a jak snížit spotřebu energií (elektřiny a plynu).

Popis pozice:

Co u nás budete dělat?

Náplní Vaší práce bude telefonicky oslovovat stávající a potenciální zákazníky společnosti Bohemia Energy a sjednávat jim schůzku s našimi energetickými poradci. Sjednanou schůzku následně potvrdíte e-mailem a předáte kolegovi v interním systému. Nic co byste po pár dnech školení nezvládli. :-)

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

Máte za sebou maturitu (můžete být i čerstvý absolvent), čeština je Váš mateřský jazyk, nebojíte se komunikovat? Máte příjemný projev a selský rozum? Tak nám pošlete životopis!

Nabízíme:

A co Vám za to nabízíme?

- Pestrou práci na hlavní pracovní poměr na moderním pracovišti, za kterou dostanete nejen fixní mzdu, ale i atraktivní provizi.
- Pracovat budete ve skupině firem s pohodovými vztahy.
- Dostatek odpočinku díky týdnu dovolené navíc.
- Samozřejmostí jsou stravenky v hodnotě 100 Kč na den, dotovaná MultiSport karta.
- Hromadu teambuildingových akcí v průběhu roku
- Ušetříte i za elektřinu a plyn díky zvýhodněnému zaměstnaneckému tarifu!

Teď už jen stačí, abyste stikl/a tlačítko odpovědět. Budeme se těšit!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

absolvent AJ den e-mail hlavní hledám HR interní IT kandidát králové Most náplň práce nové operátor pozice práce pracovní pracovní poměr SOU společnost společnosti sport stravenky školení tarif teambuilding telefon vztahy zaměstnanec životopis centrum dovolené jazyk karta kov mateřský náplň navíc poměr poradci PR problém profi příjemný rok schůzky stav střední systém vydělat vztah zákazník zaměstnanecké