Hledáme lidem práci Manpower

Zámečník

Lokalita Přelouč
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Zámečníka, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní firmy. Společnost se zabývá výrobou vojenské techniky pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Přelouč

Popis pozice:

úpravy silničních motorových vozidel, montáže vnitřního i vnějšího zařízení a speciální výbavy vozidel

práce s ušlechtilou ocelí

čtení výkresové dokumentace

sváření CO2

Profil kandidáta:

strojírenské vzdělání nebo praxe na obdobné pozici

svářečský průkaz CO2

orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci

řidičský průkaz B

zručnost, pečlivost, flexibilitu

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

zvýhodněný telefonní tarif

flexibilní pracovní doba, dotované stravování v sídle společnosti

odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

profesní růst a další vzdělávání

  • Havlíčkův Brod
  • PRO PERSONA s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. června
  • Brno-město
  • Michal Kuba
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 25. července
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 11. září
  • Zlínský kraj
Zveřejněno: 9. října
  • Ostrava-město
  • TOP MONEY s. r. o.
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 2. prosince
  • Praha
  • StavS,spol. s r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 8. ledna
  • Plzeň-město
  • Bohemia Works, a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Jihomoravský kraj
  • AB - WELDING s.r.o.
Zveřejněno: 14. března
  • Okrouhlá Radouň
  • RDS-Technology XXI s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Prostějov
  • DT Mostárna, a.s.
  • 20 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Chlumčany, Plzeň-jih
  • LASSELSBERGER, s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Zahraničí
  • power jobs GmbH
Zveřejněno: 1. září
  • Zahraničí
  • Star Personal GmbH
Zveřejněno: 31. května
  • Zahraničí
  • A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH
  • Zahraničí
  • Brilliant Personaldienste GmbH
  • Cheb
  • HR GROUP s. r. o. v likvidaci
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Běchovice, Praha
  • ZYKO s.r.o., organizační složka
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Prostějov
  • Strojírny Prostějov, a.s.
  • 19 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Mošnov
  • HIGHFIVE, s.r.o.
Zveřejněno: 19. července
  • Rotava
  • ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
Zveřejněno: 26. července
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • IRON PRODUCTION s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Krnov
  • STROJOSVIT a.s.
  • 15 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Přerov
  • PREST PŘEROV a.s.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Hradec nad Moravicí
  • ZDVIHMONT s.r.o.
  • 100 – 120 Kč / hod
Zveřejněno: 14. dubna
  • Třebíč
  • Mgr. Zuzana Žatečková
Zveřejněno: 3. ledna
  • Louny
  • Legios Loco a.s.
  • 16 480 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Chrastava
  • MIPA CZ s.r.o.
Zveřejněno: 18. října
  • Příbor
  • STRAZAR PELLET s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Šternberk
  • EUTECH akciová společnost
  • 100 – 130 Kč / hod
Zveřejněno: 24. října
  • Teplice
  • Nikola Kronholzová
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Litvínov
  • Tepelné hospodářství Litvínov s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Uničov
  • VOJMAR s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Chodová Planá
  • Schmelzer s. r. o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 4. prosince
  • Stonava
  • od 14 500 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Praha
  • ELTODO, a.s.
  • Olomouc
  • REKOS stavební, spol. s r.o.
  • 97 – 120 Kč / hod
Zveřejněno: 16. ledna
  • Třinec
  • Stavby COMPLET s.r.o.
Zveřejněno: 5. dubna
  • Horní Počernice, Praha
  • Andrea Kovářová
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • České Budějovice
  • Iveta Švaříčková
Zveřejněno: 20. července
  • TISKÁRNA PROTISK, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plzeň
  • PROLOKO s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Olomouc
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
  • Poděbrady
  • PAMA Poděbrady s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Bydžov, Kolín, Hradec Králové, Uhlířské Janovice, Nymburk, Jičín

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ bonus bonusy doba dokumentace flexibilní hledám hodnocení HR IT kandidát místo náplň práce nové odměny ohodnocení pec pečlivost pozice práce pracovní pracovní doba praxe Přelouč růst řízení SOU společnost společnosti stravování tarif technik telefon výkon vzdělání vzdělávání zámečník zaměstnanec Zruč české člen dokument dovolené finanční firmy místo výkonu práce náplň PR profesní profi projekt přátelské rok řidič speciální stroj techniky tým úpravy vojenské výrobní zahraniční zaměstnanecký zkušenost životní