Liberty Ostrava - dělník, vazač, valcíř..... až 32.000Kč

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte stabilní a jistou práci? Nebojíte se špinavé práce v hutnické a strojírenské výrobě? Pojďte pracovat k nám, ať už máte zkušenosti z podobné výroby, nebo ne. My si Vás zaučíme. Hledáme nové kolegy na pozice valcířů, strojníků, koksařů, jeřábníků, zámečníků a mnoho dalších pozic - tu pravou pozici Vám vždy najdeme!

Popis pozice:

  • Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl
  • Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů
  • Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub
  • Valcířské práce

Profil kandidáta:

  • Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně! Máte jej propadlý - zajistíme obnovení
  • Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

Nabízíme:

Mzdu až 32.000Kč/měsíc – dle pozice, na kterou nastoupíte

  • Příplatky za směnnost až do výše 3.000Kč/měsíc
  • Příplatky za zdravotní rizika až 1.500Kč/měsíc
  • Příplatky za noční směnu 22Kč/hod
  • Příplatky za odpolední směnu 5Kč/hod
  • Příplatky za směnu v sobotu a neděli 35Kč/hod
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • Možný převod do kmene již po půl roce

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?