Hledáme lidem práci Manpower

Jednoduchá výroba ve třísměnném provozu, Brno (nástupní bonus až 7 000 Kč)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme jednoduchou manuální práci ve výrobě ve společnosti zabývající se komunikačními technologiemi v Brně Slatina s garancí nástupu do týdne.

Popis pozice:

Práce obnáší kompletaci výrobků, zapojování optických vláken do konektorů, testování, a jiné ve dvou nebo třísměnném provozu.

Profil kandidáta:

Kromě manuální zručnosti a pečlivosti uvítáme dobrý zrak.

Vše ostatní týkající se výroby Vás rádi zaučíme.

Nabízíme:

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání se mzdou od 120 Kč/h

– smlouvu na HPP,

- benefity a bonusy za dobře odvedenou práci,

- 25 dnů dovolené,

– nástup možný do týdne,

- bonus za nástup ve výši 7 000 Kč

– přátelský kolektiv na pracovišti,

– možnost týdenních záloh

a jiné.

Kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo .

  • Planá nad Lužnicí
  • Yanfeng International Automotive…
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. ledna
  • Světce
  • PENA s.r.o.
  • 17 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Liberec
  • ANT GROUP, spol. s r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Mohelnice, Šumperk
  • MEZ STROJE s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • 20 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ benefit benefity bonus bonusy Brno den IT kandidát možnost náplň práce pečlivost pozice práce společnost společnosti stabilní technologie týden výroba zaměstnání Zruč dovolené kolektiv komunikační kontakt na pracovišti náplň odpovědní Ostatní PR profi přátelský technolog test výroby