Hledáme lidem práci Manpower

Strojník/mechanik

Lokalita Český Brod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost zabývající se výrobou, vývojem a prodejem materiálů z polystyrenu, minerální i skelné vlny pro tepelnou izolaci, hledáme šikovného kandidáta na pozici strojníka/operátora stroje/mechanika.

Popis pozice:

- samostatná práce na výrobním zařízení

- provádění základní údržby stroje

Profil kandidáta:

- vyučení v technickém oboru výhodou

- ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční)

- praxe na obdobné pozici výhodou (seřizovač, mechanik, strojník)

- pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení

- zaměstnanecké benefity (měsíční prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, stravenky...)

- možnost nástupu ihned

- přátelské prostředí

Místo pracoviště – Český Brod

  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. srpna
  • Lípa, Zlín
  • LOKART s.r.o.
  • 28 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Mělník
  • Radek Kincl
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ústí nad Labem
  • CUE, a.s.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Storex FST, spol. s r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Sokolov
  • Zdeněk Makar
Zveřejněno: 3. července
  • Dubičné
  • CZECH Marine s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Dolní Rychnov
  • VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.
  • 106 – 156 Kč / hod
Zveřejněno: 28. srpna
  • Most
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Krnov
  • K R E S spol. s r.o.
  • od 16 400 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Hranice, Přerov
  • BBC Bircher Czech s.r.o.
  • od 20 500 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Tábor
  • AUTOSKLO K + M spol. s r. o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Jičín
  • C.S.CARGO a.s.
  • Horní Moštěnice
  • JANKŮ SERVIS s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Hulín
  • GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 1. dubna
  • Soběslav
  • Strojírna Soběslav s.r.o.
Zveřejněno: 17. února
  • Tachov
  • CM TRANSPORT TACHOV s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Jihlava
  • MANAUT DESIGN s.r.o.
  • 20 160 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Ústí nad Orlicí
  • RR - plast s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Ústrašín
  • Servis ROKA s.r.o.
Zveřejněno: 30. října
  • Šternberk
  • EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. června
  • Králův Dvůr
  • Larissa & Co s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Karlovy Vary
  • HDS - 2 s.r.o.
  • od 14 000 Kč
  • THERMAL-F, a.s.
  • od 60 000 Kč
  • České Budějovice
  • Robert Janák s.r.o.
  • 14 000 – 17 000 Kč
  • Tachov
  • LANDRGOTT s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Český Krumlov
  • Nemocnice Český Krumlov, a.s.
  • 16 500 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. června

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ benefit benefity Bor Brod Český Brod dění hledám hodnocení IT kandidát místo Most možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení operátor pečlivost plat pojištění pozice práce pracoviště praxe prostředí příspěvek řízení směny společnost stravenky zaměstnanec životní pojištění dovolené kov materiál měsíční náplň obor penzijní platové ohodnocení PR prémie prodej profi přátelské přátelské prostředí stroj technické výrobní vyučení zaměstnanecké zaměstnanecké benefity životní