Hledáme lidem práci Manpower

Metrolog do pohodové společnosti

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného Metrologa, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující automotive společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Dolní Ředice

Popis pozice:

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní společnosti?
Máte praxi v kontrole kvality nebo metrologii?
Máte zkušenosti s výkresovou dokumentací?

Profil kandidáta:

SOU/SŠ vzdělání strojírenského nebo technického zaměření
praxe na podobné pozici ve strojírenské společnosti
orientace ve výkresové dokumentaci
znalost práce se základními měřidly
znalost materiálů a strojírenských norem výhodou
zodpovědný přístup ke kvalitě
aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

systém bonusového odměňování, prémie

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba

pracovní smlouva na dobu neurčitou již od začátku pracovního poměru

příspěvek na penzijní připojištění

závodní stravování, možnost si napracovat hodiny

kurzy a školení potřebné pro Váš růst

  • Trutnov
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. prosince
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • Psychiatrická nemocnice v Dobřanech
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Pravlov
  • Industrial Machining s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. května
  • Třinec
  • PressMetal - CZ, spol. s r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Týn nad Vltavou
  • RICHMONT - CZ a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Pravlov
Zveřejněno: 23. června
  • Uherské Hradiště
  • MESIT asd, s.r.o.
Zveřejněno: 12. ledna
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Liberec
  • DKL Tech s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Bruntál
  • OSRAM Česká republika s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 12. května
  • Olbramovice, Benešov
  • Kovo-servis Libor Štěpánek
  • 25 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Třinec
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Týnec nad Sázavou
  • METAZ Týnec a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Uničov
  • UNEX a.s.
  • 18 000 – 24 000 Kč
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • Olomouc
  • UNEX a.s.
  • Boskovice
  • OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o.
  • od 20 000 Kč

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

AJ auto bonus bonusy doba dolní EU flexibilní hledám hodiny hodnocení IT kandidát kurz kurzy kvality měření místo Most možnost na dobu neurčitou náplň práce odměňování odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní smlouva praxe připojištění příspěvek role růst samostatnost smlouva SOU společnost společnosti stabilní stravování školení uplatnění výkon vzdělání zaměstnanec zkušenosti znalost člen dokument dovolené finanční kov materiál místo výkonu práce na dobu náplň odpovědný penzijní poměr PR prémie profi projekt přátelské přístup stroj systém technické tým zaměstnanecký závod zkušenost