Vedoucí do elektro výroby

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti s tím, jak chodí výroba v elektro průmyslu? Hledáme člověka, který se ujme toho, aby naše projekty ve výrobě šlapaly, jak mají. Na oplátku vám nabídneme skvělou mzdu a péči firmy, která se o své zaměstnance opravdu stará.

Popis pozice:

  • Budete koordinovat projekty naší elektro výroby
  • Připravíte výrobní dokumentaci
  • Komunikovat budete i se zákazníky (občas i v angličtině či němčině - podle toho, co umíte)
  • Většinu svého pracovního dne budete řídit z tepla kanceláře

Profil kandidáta:

  • máte zkušenosti s tím, jak funguje výroba elektro zařízení
  • domluvíte se aspoň základně anglicky (nebo německy)
  • Už jste někdy viděl kontingenční tabulku v Excellu
  • SAP není nutností, ale výhodou

Nabízíme:

  • Mzda dle zkušeností 35-47 tisíc hrubého (zkušenosti zaplatíme)
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma obědy
  • Můžete u nás kariérně růst a posouvat se
  • Rodinná atmosféra - u nás budete jako doma
  • Dojdete k nám od nádraží pěšky za 10 minut a na dopravu do práce vám přispějeme
  • Těšit se můžete i na další firemní benefity, jako jsou firemní akce, výhodné firemní mobilní tarify a další

Máte zájem o tuto nabídku?