Elektrotechnik - kreslení elektrotechnické dokumentace

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu pro kreslení 2D výkresů - technické dokumentace elektro součástí strojů. Máte zkušenost v EPLAN, nebo třeba Inventoru či Solid Edge? Staňte se jedním z nás a získejte všechny benefity, které práce u nás nabízí.

Popis pozice:

  • Pomocí software EPLAN P8/Pro Panel budete vytvářet výrobní dokumentaci strojů
  • Pracovat budete z tepla kanceláře v Přerově

Profil kandidáta:

  • Máte praxi s kreslením elektrotechnických 2D výkresů
  • Umíte to buď přímo se software EPLAN, nebo třeba s Inventorem či Solid Edge
  • Hodit se vám budou alespoň základy angličtiny či němčiny

Nabízíme:

  • Mzda 35-45 tisíc hrubého měsíčně (a jestli jste opravdový mazák, můžeme ještě přihodit)
  • 5 týdnů dovolené
  • Obědy pro vás zdarma
  • Příspějeme vám na dopravu a navíc sídlíme kousek od nádraží
  • Podpoříme vás ve vzdělávání a růstu
  • Můžete využít výhodné firemní tarify

Máte zájem o tuto nabídku?