Hledáme lidem práci Manpower

Programátor PLC

Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme posilu do menšího, leč přátelského týmu Česko-švýcarské rodinné firmy, která sídlí v Rožnově p. Radhoštěm a jejíž počet zakázek stále roste. Jste-li zkušený programátor, který upřednostňuje samostatnou, důležitou práci, kde nejste jen "jedním z mnoha", pak Vás rádi mezi sebou přivítáme!

Popis pozice:

Programátor PLC se soustředí na vývoj, návrh a údržbau aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy, zároveň se stará o oživení, testování a uvedení řídicích systémů do provozu, vytváří projektovou dokumentaci a cenové nabídky, a taky .. komunikuje se zákazníky.

Profil kandidáta:

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku

- praxi s PLC programováním podmínkou

- komunikativní znalost AJ výhodou

- ochotu vzdělávat se a sdílet zkušenosti s kolegy

Nabízíme:

Můžete se těšit na zajímavou práci u stabilní a perspektivní česko-švýcarské firmy s 22-ti letou tradicí
-motivační platové podmínky
-výkonnostní prémie, 13. a 14. plat
-bonusy (spoření/pojištění/příspěvky na stravování/"sickdays"/firemní akce)
-přátelský pracovní kolektiv
-kvalitní sociální zázemí

  • Jablonec nad Nisou
  • Lucie Sedláčková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. října
  • Žďár nad Sázavou
  • Industrial Automation Services s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. července
  • Nový Jičín
  • Úklidové služby JANA s.r.o.
  • od 73 Kč / hod
Zveřejněno: 3. února
  • Šenov u Nového Jičína
  • FIRE GROUP s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Benešov
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Brno
  • FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný…
  • 40 000 – 90 000 Kč
  • Český Krumlov
  • Claim Covid 3, s.r.o.
  • od 14 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Staré Město, Praha
  • TURISTICO s.r.o.
  • 26 000 – 45 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ akce auto bonus bonusy den hledám IT kandidát měření Most nabídky náplň práce nové plat podmínky pojištění pozice práce pracovní programátor Rožnov SOU spoření stabilní stará stravování technik vedení výkon vzdělání zkušenosti znalost automat díl dokument firemní firmy kolektiv kvalitní motivační náplň platové podmínky PR prémie profi program projekt průmysl průmyslové přátelské přátelský příspěvky sdílet sickday sociální systém systémy test tým údržba výkonnost zákazník zkušenost