Koordinátor marketingových projektů

Lokalita Chotěboř
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme novou posilu na pozici Social Impact Specialist, který/rá se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou stavebních materiálů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: 3 dny HO, 2 dny Prachovice

Popis pozice:

spolupráce na globálních a celoevropských komunitních projektech a kampaních

impact management - spolupráce na vývoji strategií s cílem maximalizovat pozitivní a minimalizovat negativní dopady působení společnosti na českém trhu

spolupráce na enviromentálních projektech – rekonstrukce stezky, bezpečnost silničního provozu

spolupráce s místními komunitami, psaní článků na web

spolupráce s týmem marketingu na projektech networkingu a budován dobré pověsti společnosti

organizace a koordinace lokálních firemních programů dobrovolnictví

komunikace s úřady a sponzory, budování vztahů s klíčovými partnery

Profil kandidáta:

Řp. sk B – podmínkou, aktivní řidič

AJ: aktivně slovem i písmem – nadřízený je Němec

zkušenosti s koordinací projektů

zkušenosti z marketingu či PR

Nabízíme:

3 dny home officu

5 týdnů dovolené

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

Cafeterie

Mobilní telefon i pro soukromé účely

Příspěvek na penzijní připojištění

Multisport karta

Máte zájem o tuto nabídku?