Hledáme lidem práci Manpower

IT Infrastructure Specialist do české společnosti!

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jedná se o českou společnost, která se snaží od roku 2010 šetřit lidem peníze, čas i nervy. Pomáhá jim vybrat ty nejvýhodnější produkty a služby – od hypoték, přes mobilní tarify až po dodavatele energií. Vyřizují za ně složité papírování. Píší pro ně nejrůznější návody, informují je o změnách na trhu a dávají jim užitečné tipy, jak jednoduše snížit výdaje.

V současnosti do 28 členného IT týmu hledají posilu na pozici Infrastructure Specialist! Pokud umíte najít skvělé a bezpečné řešení v každém procesu i systému a nebojíte se ani nekonvenčních řešení, jste ten, koho hledáme.

Popis pozice:

  • Nasazování kontainerových služeb. (Docker, Kubernetes)
  • Zapojení do spolupráce na návrhu architektury pro Enterprise řešení.
  • Mít pod palcem Zabbix, monitoring a alerting.
  • Zajišťovat integraci a bezpečnostní pravidla.
  • Konfigurovat switche, firewally, Wi-Fi (UniFi), pevné telefony, linky call centra, VLAN, VPN – partnerské, uživatelské, a spravovat kabeláž.
  • Starat se o VMware – virtualizační systém + spravovat disková pole DAS/NAS.
  • Studovat nové technologie a testovat je.
  • Spravovat záložní zdroje energie (UPS - záložní zdroj pro servery) a LDAP.
  • Instalovat, konfigurovat a testovat Ubuntu desktop image pro CC.

Profil kandidáta:

  • Dobrý přehled v nejrůznějších hardware a software.
  • Rozumět si s Windows a Linuxem na admin úrovni.
  • Perfektní orientaci v infrastruktuře (LAN/WAN, virtualizace).
  • Mít dobré organizační schopnosti a být samostatný/á.
  • Znát a umět použít Office 365 na admin úrovni. (správa politik)

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pohodu – dress code friendly office kousek od metra Pražského povstání.
  • Flexibilitu
  • Otevřenost – v komunikaci a 0 byrokratických bariér.

  • Brno
  • Kyndryl Client Center, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. ledna
  • Klášterec nad Ohří
  • MJM rodinná realitní a personální…
  • od 33 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 6. prosince
  • Brno
Zveřejněno: 12. ledna
  • Vsetín
  • Kayaku Safety Systems Europe a.s.
  • 36 000 – 41 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Vsetín
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Ostrava
  • Hilite Czech s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Brno
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Karlín, Praha
  • Ataccama Software, s.r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 30. dubna
  • Žďár nad Sázavou
  • V.Klimeš & L.Klimeš CZ s.r.o.
  • 16 800 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • IMETAL s.r.o.
  • 21 500 – 23 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • FRANKOSPOL OFFICE s.r.o.
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • STAVBY LUKRIS spol. s r.o.
  • 33 300 – 38 000 Kč
  • RETIGO s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Nivnice
  • Teknia Uhersky Brod, a.s.
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Tábor
  • DITA výrobní družstvo invalidů
  • 17 500 – 18 500 Kč
  • Šťáhlavy
  • Karpen&K s.r.o.
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Plzeň
  • BERGER BOHEMIA a. s.
  • od 17 688 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Trainee program – první práce pro absolventy

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ architekt bezpečnost dress code energie hledám hodnocení IT kandidát Luže mobil mobilní tarif mobilní tarify Most náplň práce návod nové Office ohodnocení partner pec peníze pozice práce práva pravidla software SOU specialist společnost společnosti spolupráce správa tarif tarify technologie telefon bar bezpečné centra české člen finanční kov linky list mobilní náplň organizační schopnost organizační schopnosti PR proces profi rok řešení schopnost schopnosti služby systém technolog test tip trh tým uživatel výdaj zdroj