Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér

Lokalita Česká Skalice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového parťáka na pozici Konstruktéra, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá návrhem a výrobou regálových modulů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Říkov u České Skalice

Popis pozice:

tvoření 3D sestavy z jednotlivých komponentů vyráběných závodem dle požadavků obchodního oddělení

vytváření a práce se stavebními půdorysy pro zakreslení a umístění těchto sestav

konstrukci nových produktů a úpravy stávajících, zpracování vizualizací pro obchodníky

vytváření výrobních výkresů v programu Autodesk Inventor

vytváření nestingů, BOMy a jiná příprava do výroby

Profil kandidáta:

SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření

znalost práce ve 2D i 3D s programem Autodesk Inventor

AJ – komunikativně slovem i písmem – komunikace s kolegy z Belgie

samostatný s proaktivním přístupem

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení

5 týdnů dovolené

Stravenky

Cafetérie

Možnost vycestovat na stáž do zahraničí

Moderní kanceláře, Vzdělávání a rozvoj v rámci společnosti

  • Praha
  • Agentura Salvia, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Praha
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. května
  • Kamenický Šenov
  • PRECIOSA - LUSTRY, a.s.
  • od 38 600 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Praha
Zveřejněno: 29. prosince
  • od 30 000 Kč
  • Zlaté Hory
  • CS-CONT s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Pěnčín, Jablonec nad Nisou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Frýdek-Místek
  • MILATA TECHNOLOGY s.r.o.
Zveřejněno: 18. října
  • Ledeč nad Sázavou
  • EMKOMETER LEVEL s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Nýřany
  • DIOSS NÝŘANY a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Plzeň
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Lutín
  • SIGMA GROUP a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • EVEKTOR, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Trutnov
  • HolmTec s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Malá Morávka
  • Josef Figura
  • od 37 500 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Havířov
  • VINAMET CZ s.r.o.
  • od 21 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hradec Králové, Jičín

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ auto bonus bonusy hledám hodnocení HR IT kancelář kandidát komunikace měření místo Most možnost náplň práce nové obchodní ohodnocení pozice práce rozvoj Skalice SOU společnost společnosti stáž stravenky výkon vzdělání vzdělávání zahraničí zaměstnanec znalost české člen dovolené finanční firmy kov místo výkonu práce náplň obchod obchodník oddělení PR profi program projekt přátelské příprava přístup stav stavební stroj tým umístění úpravy výrobní výroby zahraniční zaměstnanecký závod