Hledáme lidem práci Manpower

Specialista Robotiky A Automatizace

Lokalita Rychvald
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, výrobní automotive společnost v Rychvaldu, hledáme kandidáty na pozici specialista robotiky a automatizace.

Popis pozice:

· programování robotů

· tvorba systémové koncepce pro nákup nových zařízení ve spolupráci s oddělením zavádění nových projektů

· kontrola SW řešení dodavatelských firem

· optimalizace komunikace robotů s ostatními zařízeními ve výrobě

· podpora vývojového týmu v procesu z pohledu elektroniky

Profil kandidáta:

· min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru, obor automatizace, elektrotechnika

· vyhláška 50/78 Sb. § 6 podmínkou

· znalost MS office

· znalost programování Siemens S5, S7, programování robotů KUKA, ABB, Mitsubishi

· praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě/automotive výhodou

· znalost anglického jazyka výhodou

· dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

· zajímavou práci v závodě světelné techniky v Rychvaldu

· motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

· nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 sick days, příspěvek na dojíždění, 13. a 14.plat, podíl na zisku, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu...)

· možnost odborného a kariérního růstu

Zaujala Vás tato pracovní příležitost?

Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis v českém a anglickém jazyce!

Těším se na Vaši reakci!

  • Žďár nad Sázavou
  • INTECO PTI s.r.o.
  • od 61 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 13. října
  • od 35 000 Kč
  • Staňkov, Domažlice
  • ZF Staňkov s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Benátky nad Jizerou
  • LINDE + WIEMANN CZ, s.r.o.
  • od 31 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Úvaly
  • Tawesco Automotive s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. května
  • Praha
  • ERUDON s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Staré Město, Praha
  • Special Service International, spol. s…
Zveřejněno: 7. května

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

AJ auto benefit benefity bonus Bor dění elektro elektrotechnik flexibilní hledám hodnocení IT kandidát komunikace Most možnost náplň práce NDA Office ohodnocení pec penzijní připojištění plat podpora pojištění pozice práce pracovní praxe příplatky připojištění příspěvek růst Rychvald řízení samostatnost sick day specialist specialista společnost stravování technik vzdělání zaměstnanec znalost životopis anglické automat automatizace české dar díl dovolené finanční jazyk kariérní komunikační kontrola list náplň obor odbor odborné oddělení Ostatní PC penzijní PR pracovní příležitost proces profi program projekt příležitost robot řešení schopnost schopnosti standard systém technické technika techniky tvorba tým výrobní zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod životní