Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Samostatný elektrodispečer

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt
Mgr. Bc. FIALA František, DiS., přednosta SEE Praha
tel.: zobrazit tel. číslo , mobil: zobrazit tel. číslo
e-mail: Odpovědět na inzerát

Požadované vzdělání

  • min. ÚSO elektro, osoba znalá s vyšší kvalifikací

Požadovaná praxe

  • dle vyhl. č. 100/1995 Sb., příloha č. 4, bod 4., 5. a vyhl.

č. 50/1978 Sb § 8, příloha č. 1., 2.

  • na elektrických zařízeních do 1000 V:

vzdělání ÚSO – praxe 4 roky
vzdělání VOŠ, VŠ – praxe 2 roky

  • na elektrických zařízeních nad 1000 V:

vzdělání ÚSO – praxe 5 roků
vzdělání VOŠ, VŠ – praxe 3 roky

  • na hromosvodech:

vzdělání ÚSO, VOŠ, VŠ – praxe 6 měsíců

Kvalifikační předpoklady

  • zdravotní a psychická způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost pracovat s moderní technikou

Požadovaný profil

  • práce v týmu
  • rychlé a správné rozhodování
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědnost, svědomitost
  • odolnost vůči psychické zátěži

Pracovní náplň

  • operativní řízení všech činností na elektrických zařízeních

a v jejich blízkosti ve svěřeném úseku včetně řízení
provozu montážních vozů TV

  • příprava, organizace a koordinace výlukových činností

vlastních zaměstnanců a zaměstnanců dodavatelských
organizací při zajištění energetického napájení s výlučným
právem pro změny konfigurace elektrických zařízení tak,
aby byl zajištěn plynulý tok energie a současně bylo
docíleno úplné vypnutí pro bezpečnost práce
na vyloučených úsecích

  • vymezování zkratů a poruch na elektrických zařízeních,

koordinace odstranění zjištěných závad, sledování
energetického zatížení řízených zařízení a řízení spotřeby
z hlediska jejich dimenze a ochran a z hlediska
energetických nákladů

  • komunikace s pohotovostními zaměstnanci vlastního OŘ

a sousedních OŘ

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj

  • Malá Chuchle, Praha
  • SOMATHERM,spol. s r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. července
  • Mirkovice
  • VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Sokolov
  • AGC Fenestra a.s., člen AGC Group
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Uherské Hradiště
  • EUREGNIA, s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Autogejms KOMBO, s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
  • Vrchlabí
  • Sdružení účetních poradců - družstvo…
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 2. února
  • Dejvice, Praha
  • MR PLAYER trading s.r.o.
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Zlín
  • BMKco. s.r.o.
  • 22 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Havířov
  • HFG FINANCE s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Havířov
  • Lubomír Mička
  • od 25 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • ZITA studio s.r.o.
  • od 14 000 Kč

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ bezpečnost bezpečnost práce cíle činnost den dispečer elektro e-mail energie HR IT komunikace měsíc mobil Most náplň práce odpovědnost práce pracovní Praha praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení sledování SOU sport spoření stravenky technik týden volno výhody vyšší vzdělání zaměstnanců zdravotní změny cíl dovolené elektrický komunikační kontakt koordinace kov náklad náplň organizace penzijní požadované vzdělání PR pracovní náplň profi předpoklad příprava příslušník rok schopnost schopnosti tým zaměstnanci způsobilost