VEDOUCÍ ÚDRŽBY bez AJ - výrobní závod | Ostravsko

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Hýblová, zobrazit tel. číslo

Pro ryze českou firmu na Ostravsku hledáme šikovného vedoucího údržby, který bude zastupovat manažera údržby a investic. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, jste vhodným kandidátem! Těšit se můžete na příjemná pracovní podmínky a řadu benefitů.

Popis pozice:

  • Koordinace provádění údržby, nákupu ND a zásobování, komunikace s jednotlivými provozy a extérními dodavateli
  • Administrativní činnost – správa revizí a technických dokumentů, evidence pracovních hodin a faktur, vyhodnocování nákladů na provoz údržby
  • Podílení se na vedení a plánování údržby areálu, technologických celků vývoje a investic
  • Pravidelný reporting manažerovi údržby a investic
  • Zástup manažera v případě jeho nepřítomnosti

Profil kandidáta:

  • Vzdělání elektro nebo strojního či jiného technického zaměření
  • Schopnost vést tým svěřených zaměstnanců
  • Práce s PC
  • Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Mzda + roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti bydliště
  • Podporujeme rozvoj - individuální vzdělávání
  • Firemní akce
  • Stabilita zaměstnání
  • Úvazek na HPP

Máte zájem o tuto nabídku?