Hledáme lidem práci Manpower

Jednoduchý servis elektroniky – vše naučíme. Náborový bonus 3 000Kč a další výhody!

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nebaví tě stát u výrobního pásu a dokola dělat to stejné? Tak vyzkoušej něco nového. Třeba jednoduchou práci v servisu elektroniky! Navíc s výbornou dopravní dostupností a hromadou výhod. Znalosti nebo předchozí praxe nejsou potřeba — vše tě naučíme.

Čti dál a získej novou práci klidně už dnes!

Popis pozice:

Kontrola základních desek, kompletace notebooků, tabletů a mobil, testování funkčnosti a zadávání do interního systému.

Možná to zní složitě, ale všechno tě naučíme při důkladném zaškolení a díky našim přehledným manuálům nemůžeš šlápnout vedle!

Profil kandidáta:

Přivítáme zkušenosti s pájením a základy angličtiny jsou výhodou.

Ani jedno však není podmínkou, důležitá je chuť pracovat a naučit se něco nového!

Uživatelská znalost práce na PC je ale nutností.

Nabízíme:

A co tě u nás čeká?

  • práce pouze na ranní směny (jednosměnný provoz)
  • náborový bonus 3 000kč
  • týden dovolené navíc a sick day k tomu
  • stravenky 80 Kč – stravování v jídelně, u oběda výběr ze šesti jídel
  • firemní posilovna přímo v areálu
  • bonus za zkušenosti, narozeninové poukazy
  • odborná školení, možnost růstu

a spousta dalších výhod!

  • Hradec Králové
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

bonus Bor den elektro HR interní IT kandidát mobil možnost nábor náplň práce nové pozice práce praxe růst sick day směny SOU stravenky stravování školení týden týden dovolené navíc uživatelská znalost výhody zkušenosti znalost znalosti areál dopravní dovolené firemní kontrola náborový náplň navíc odbor odborná PC PR profi servis systém test uživatel výběr výrobní zkušenost