Hledáme lidem práci Manpower

Protivín. Obsluha strojů pro muže i ženy. 2 směny. Moderní pracovní prostředí :)

Lokalita Protivín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnost v Protivíně, vybavenou moderními výrobními stroji přijmeme nové kolegy - nekvalifikované pracovníky (muže i ženy) na obsluhu strojů či montáž. Jedná se o práci v příjemné pracovní prostředí bez rizika, kde se můžete naučit obsluhovat jedny z nejmodernějších strojů v oblasti obrábění. Předchozí praxe z výrobního podniku vítána, není však podmínkou, vše Vás rádi naučíme. Před nástupem budete pozváni k osobnímu pohovoru, jehož součástí je i prohlídka závodu.

Místo výkonu práce: Protivín
Směnnost: 2 směny (ranní - odpolední)

Nástup možný ihned

Popis pozice:

- obsluha strojů
- skládání dílů do beden

Profil kandidáta:

- spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
- vzdělání technického zaměření výhodou

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu na vyšší / odbornější pozice
- nástupní mzdu 17.500 Kč/měs. (po zapracování možnost navýšení)
- příplatek za odpolední
- příplatek za noční 20 Kč/h
- dotovaná strava, oběd za 22 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- odměny za práci přesčas
- příplatky za práci o víkendu nad rámec zákoníku práce

  • Stádlec
  • HELUZ dřevovýroba s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. prosince
  • Stádlec
  • Žďár nad Sázavou
  • Cooper-Standard Automotive Česká…
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • od 60 000 Kč
  • Modřany, Praha
  • Squadra Azzurra spol. s r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • Bang-On Calova
  • od 16 280 Kč
  • Moravský Písek
  • PhDr. Alexandra Bahulová
  • 12 200 – 14 000 Kč
  • Fulnek
  • Jaroslav ŘEHOUNEK - KOVOOBRÁBĚNÍ s.r.o.
  • od 25 000 Kč

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Bor den IT kandidát měření místo možnost náplň práce nové odměny penzijní připojištění plat podnik pohovor pojištění postup pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prohlídka prostředí Protivín přesčas příplatek příplatky připojištění příspěvek rizika směny SOU společnost stabilní víkend výkon vyšší vzdělání zákoník zaměstnání díl dny dovolené kariérní kov místo výkonu práce náplň oblast oblasti obsluha odbor osobní penzijní PR profi příjemné příjemné pracovní prostředí rámec součást stroj technické výrobní výše závod