Skladník

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Rozšiřujeme tým a hledáme nové posily do oddělení skladu. Pokud máte zkušenosti z oblasti skladového hospodářství a hledáte nové pracovní uplatnění, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

zavážení materiálu ve správných dávkách, na správné místo a ve správný čas – zásobování výroby

příprava výrobků na expedici ke klientovi

starost o zásoby - mít přehled o jejich stavu

skládání materiálu z vozidel – příjem materiálu, práce se čtečkou a na pc

nakládka výrobků na vozidla pomocí, ještěrky a vysokozdvihu

Profil kandidáta:

platné či propadlé oprávnění na VZV

chcete dělat v přátelském kolektivu, který si umí vyjít vstříc

můžete pracovat na 3 směny – ranní 6-14:00, odpolední 14-22:00, noční 22-6:00 hod.

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení – dle zkušeností

1500 Kč měsíční odměny

5 týdnů dovolené

závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

Máte zájem o tuto nabídku?