Strojník / Seřizovač - 2 Směny

Litovel

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Popis pozice:

Chcete pracovat pro ryze Českou firmu, která vás nebere jako číslo, ale jste malý kolektiv, který je řádně odměněn?

Česká firma hledá nového kolegu, který chce rozšířit menší kolektiv. Práce probíhá na 2 směny - ranní a odpolední.

Domů budete chodit s dobrým pocitem z dobré odvedené práce a čistou hlavou.

Vaší činností bude:
-obsluha stroje,
- nakládání výrobků,
- příprava materiálů,
- měření

Navíc budete svařovat, pracovat s jeřábem a vysokozdvižným vozíkem, ale zní to o hodně děsivěji, než to ve skutečnosti je! :)

Sami se můžete přesvědčit na prohlídce provozu.

Profil kandidáta:

Hledáme:
- technicky zručného jedince
- někoho, kdo už se seznámil se svařováním (ideálně s TIGEM)
- pokud máte navíc jeřábnický nebo VZV průkaz bude to výhoda, ale na vše Vás proškolíme a vydáme Vám nové průkazy, pokud je nemáte.

Ale nemusíte mi zkušenosti na všem 10 let! Když víte, co je jeřáb a "zdvižka" budeme rádi.

Nabízíme:

Nabídneme Vám:
- zázemí malé, české firmy
- plat bez bonusů apod.: od 24 000 - 32 000 - rozmezí je velké co? Záleží, co umíte a jak se ceníte! A opakujeme, toto je plat bez bonusů!
- práce přímo v kmeni firmy

Dále:
- osobní ohodnocení
- bonusy za výkon
- bonusy za plnění (v minulém roce, jsme splnili všechny měsíce, kromě 1!)
- stravné po celý den
- týden dovolené navíc
- 13 plat - 2x ročně!!
- penzijní připojištění - po ZD
- telefonní tarif pro vás, ALE i vaši rodinu
- příspěvek na rekreací dětí
- odměny za odpracované léta

Není toho málo, co? Pokud jste zvědaví pošlete Vás životopis a určitě se domluvíme. :)

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

zkušenost