Hledáme lidem práci Manpower

INŽENÝR KVALITY/JAKOSTI - Vhodné také pro absolventy

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti z oblasti kvality a komunikativní angličtinu?

Pro zahraniční společnost se sídlem v Ostravě, hledáme nového kolegu na pozici INŽENÝRA KVALITY.

V případě, že Vás tato nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat.

Popis pozice:

  • Kontrola výrobního procesu s cílem minimalizovat ztráty, opravy a zmetky
  • Denní systematické řešení problémů v procesu
  • Schvalování výrobků, audit produktu, vyhodnocování úrovně jakosti
  • Analýzy příčin vnitřní neshodné výroby, přijímání nápravných opatření
  • Řízení procesní dokumentace, účast a vedení řešitelských týmů
  • Reporting výsledků kvality

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru (řízení kvality, strojírenství)
  • Praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti min. 3 roky, znalost automobilového prostředí výhodou, v případě absolvování VŠ - řízení kvality není praxe nutná
  • Dobrou znalost požadavků norem, metod a nástrojů pro řízení kvality dle IATF 16949, 8D, FMEA, SPC, Cp, Cpk, PPAP, APQP atd.
  • AJ na komunikativní úrovni, znalost rovněž NJ velkou výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Vysoce zodpovědný přístup k práci, loajalitu
  • Schopnost analytického řešení problémů, samostatnost, zaměření na výsledky
  • Schopnost práce v týmu, organizační schopnosti, proaktivitu v řešení svěřených úkolů
  • Odolnost vůči stresu, flexibilitu

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující mezinárodní automotive společnosti
  • Zaškolení, možnost profesního a kariérního růstu
  • Odborné vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Spousta zaměstnaneckých benefitů – prémie, penz. připojištění, životní pojištění a další
  • Nástup možný dohodou

  • Ostrava
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. prosince
  • Bělá pod Bezdězem
  • HENIG - security servis, s.r.o.
  • 7 000 – 14 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. března
  • Lísek
  • PKS holding a.s.
  • od 14 000 Kč
  • Německo
  • Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH
  • 1 500 – 2 200 €

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

absolvent AJ audit auto automobil benefit Bor cíle den dokumentace hledám hodnocení HR IT kandidát kvality měření mezinárodní mobil Most možnost nabídka náplň práce nové Office ohodnocení plat pojištění pozice práce praxe prostředí připojištění reporting růst řízení samostatnost společnost společnosti stres system školení vedení vhodné výsledky vzdělání vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost životní pojištění analýzy cíl dobro dohodou dokument dovolené kariérní kontakt kontrola náplň národní nástroj oblast oblasti odbor odborné odpovědný opravy organizační schopnost organizační schopnosti PC platové ohodnocení PR prémie problém proces profesní profi případ přístup report rok řešení řešení problémů schopnost schopnosti stroj strojírenství technické tým úkol výrobní výroby zahraniční zaměstnanecký zkušenost životní