BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK [Bohaté benefity] (svkjn)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Most
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • seznamování zaměstnanců s povinnostmi v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (požární ochrany) a dalších technických standardů – zajišťování preventivního monitoringu pracovních míst
  • opakované a vstupní školení zaměstnanců
  • spolupráce na identifikaci posuzování a vyhodnocování rizik včetně jejich ostranění nebo eliminace
  • rozumět příslušným zákonům v oblasti BOZP a PO
  • vést agendu pracovních úrazů, nehod, revidovat OOPP, povolení na práci, bezpečnostní předpisy a aplikovatelné právní předpisy
  • spolupracovat s orgány státní správy a samosprávy
  • zodpovědnost za vstupní a opakované školení zaměstnanců vzhledem k bezpečnostnímu a požárnímu a environmentálnímu dopadu na společnost
  • podpora ISO 14001 a systému dokumentace bezpečnosti práce OHSAS 18001

Požadujeme:

  • VŠ technického směru – výhodou
  • profesní odborná způsobilost v oblasti prevence rizik a požární ochrany
  • znalost AJ výhodou
  • znalost MS Office, už. znalost MS excel, MS power point,
  • orientace na výsledky, pečlivost, koncepční přístup a schopnost přicházet s novými nápady

Nabízíme:

  • zaměstnanecké výhody
  • práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost jazykových a odborných kurzů

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401.

  • Klášterec nad Ohří
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. prosince
  • Chodov, Praha
  • Teren Operations Czech s.r.o.
Zveřejněno: 9. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Most, Litvínov, Chomutov, Teplice, Louny

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ benefit benefity bezpečnost Bor BOZP den dokumentace event HR ISO IT job kurz mezinárodní Most možnost nabídka náplň práce NDA odpovědnost Office OZP pečlivost podpora povinnost povolení práce pracovní pracovní nabídka společnost společnosti spolupráce školení technik úraz výhody výsledky zaměstnanců zaměstnanec zaměstnanecké výhody zdraví znalost životopis dar dokument jazyk kov náplň národní oblast oblasti odbor odborná odborný ochrany PR právní profesní předpis přístup seznam schopnost správy standard systém technické technický výrobní zaměstnanecké způsobilost