Hledáme lidem práci Manpower

Specialista na elektro a kvalitu - i pro absolventy

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pojďte nastartovat Vaší kariéru u našeho klienta v automotive! V případě, že se zajímáte o elektro a kvalitu a v práci chcete využít angličtinu, pak mě neváhejte kontaktovat.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za elektrická / elektronická zařízení v montážní lince
  • řešení problémů souvisejících s vyrobním procesem i automobilovými díly
  • testování součástí automobilu
  • audity dodavatelských procesů

Profil kandidáta:

  • vysokoškolské, příp. středoškolské vzdělání technického směru (ideálně v oboru elektro či kvality)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • proaktivní přístup, schopnost učit se novým věcem
  • samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint)

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení (plus bonusy 25% ze základu mzdy)
  • Pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc.
  • Příspěvek penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy angličtiny
  • Sleva na firemní vozy

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

absolvent AJ audit audity auto automobil bonus bonusy Bor den doba elektro hodnocení IT kandidát kurz kurzy kvality mobil Most mzdy náplň práce odpovědnost Office ohodnocení pec pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba příspěvek řízení samostatnost SOU specialist specialista týden týden dovolené navíc vzdělání znalost životní pojištění anglické díl dovolené elektrická finanční firemní jazyk kontakt kov list náplň navíc obor penzijní PR problém proces procesů profi pružná případ přístup řešení řešení problémů schopnost součást technické test uživatel v práci životní