Hledáme lidem práci Manpower

ZÁMEČNÍK - 13. plat - nástup do kmene

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsi schopný zámečník nebo jsi čerstvým absolventem v oboru, který chce získat velmi cenné praktické zkušeností?! Chceš zaměstnaní, kde za svojí odměněnou práci budeš náležitě odměněn? Tak táto práce je pro Tebe. V potravinářské společnosti v Ostravě-Martinově rozšiřujeme tým a hledáme spolehlivého zámečníka. Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Popis pozice:

Co váš čeká?

- Zajištění plynulého a spolehlivého chodu výrobních strojů, které jedou v nepřetržitém provozu

- oprava strojů v případě poruchy, aby omezení výroby bylo minimální

- pravidelná údržba strojů

- práce v týmu, který si bude navzájem pomáhat a podporovat se

Profil kandidáta:

Co požadujeme?

- SOU, SŠ vzdělání technického směru

- manuální zručnost

- praxe na pozici zámečníka velkou výhodou

Nabízíme:

Za to vše Vám nabídneme:

- HPP - nástup rovnou do kmene

- zázemí významné výrobní společnosti

- 5 týdnů dovolené

- docházkový bonus

- příspěvek na stravování

- možnost profesního růstu

- sleva na firemní mléčné výrobky za zlomek ceny

- 13. plat

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

absolvent AJ bonus Bor hledám IT kandidát Lom možnost náplň práce plat pozice práce praxe příspěvek růst SOU společnost společnosti stravování vzdělání zámečník Zruč životopis dovolené firemní kov minimální náplň obor oprava potravinář PR praktické profesní profi případ stroj technické tým údržba výrobní výroby zájem zkušenost