Hledáme lidem práci Manpower

TZB technik

Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Dokážete se postarat o kompletní zajištění provozu společnosti v rámci TZB? Orientujete se v nezbytné dokumentaci, na podobné pozici jste už dělal a máte platnou vyhlášku č. 50 (paragraf 8)? Chcete pracovat ve firmě, která je pojem a kde si svých zaměstnanců váží? Tak nám o sobě dejte vědět!

Popis pozice:

V práci budete:

-Zodpovídat za provoz z pohledu TZB (vzduchotechnika, klimatizace, strojovny).

-Spravovat systém MaR.

-Podílet se na řízení projektů v této oblasti.

Profil kandidáta:

Vhodný kandidát má:

-Přechozí praxi na podobné pozici.

-Střední nebo vysokou školu (ideálně v oboru TZB).

-Přehled o platné legislativě a vyzná se v dokumentaci TZB.

-Řidičák sk. B.

-Platnou vyhlášku č.50/ § 8 do i nad 1000 V.

Nabízíme:

Odměnou za Vaši práci bude:

-Dobré mzdové ohodnocení.

-Kariérní růst v silné české firmě.

-Propracovaný systém zaškolení a další vzdělávání v oboru.

-Týden dovolené navíc.

-Sick Days.

-Stravenky.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a získejte lepší práci. Těšíme se na Vás!

  • České Budějovice
  • EUROINSTAL CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
  • Benešov
  • Niersberger Instalace, s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Modřice
  • VÍT MAKOVSKÝ s. r. o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Ostrava
  • Stavební bytové družstvo Vítkovice
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Veselí nad Lužnicí
  • A 3 PROJEKT, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Jaroměř
  • FORT 21, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 10. srpna
  • Praha
  • Reed Personnel Services Czech Republic…
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 11. září
  • Nový Bor
  • CRYSTAL M.M.O., s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Znojmo
  • Opti - project s.r.o.
  • Plzeň
  • FUTURA AM s.r.o.
  • 25 594 – 32 269 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ Bor den hodnocení kandidát kariérní růst nabídka náplň práce ohodnocení paragraf penzijní připojištění plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek růst řízení sick day společnost společnosti stravenky školení technik týden týden dovolené navíc vhodný vzdělávání zaměstnanců české díl dokument dovolené kariérní mzdové náplň navíc oblast oblasti obor penzijní PR profi projekt stroj střední systém technika v práci