Hledáme lidem práci Manpower

Ekolog odpadář do strojírenství

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného Ekologa, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou železničních vagónů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšit se můžete na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo pracoviště: Nymburk

Popis pozice:

preventivní kontroly EMS na pracovišti, zpracování a aktualizace další dokumentace EMS

shromažďování podkladů pro analýzu rizik, sledování a dodržování právních předpisů EMS

školení zaměstnanců včetně vedoucích zaměstnanců v EMS, nakládání s chemickými látkami a směsmi na pracovišti

nařízení REACH, CLP, chemický zákon, školení prevence havárií

zajištění a dodržování odpadové hospodářství, ochrana vod, ochrana ovzduší

jednání s orgány státní správy v oblasti ekologie, prevence EMS, problematika obalů

další oblasti - hospodaření s energiemi, ochrana krajiny, přeprava ADR

Profil kandidáta:

praxe 3 roky v oblasti EMS, odpadového hospodářství

znalost legislativních požadavků v oblasti EMS (ISO, chemický zákon, zákon o odpadech …

znalost normy ISO 14001

řp. Sk. B

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení

přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí

týden dovolené navíc, smlouva na dobu neurčitou

stravenky, příspěvek na sport/volný čas

firemní telefon i k soukromým účelům – výhodný telefonní tarif

možnost osobního růstu a rozvoje

  • Opava
  • Zdeňka Jančíková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. března
  • Jablonec nad Nisou
  • Ekolog
  • 19 340 – 28 090 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Louny
  • Lenka Venturová
  • 30 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 29. prosince
  • Plzeň
  • Zuzana Jechová
Zveřejněno: 8. června
  • Klenovice na Hané
  • Zuzana Kovaříková
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 8. prosince
  • Žďár nad Sázavou
  • Sára Kadlecová
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. června
  • Plzeň
  • Ulč Daniel
Zveřejněno: 28. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Trainee program – první práce pro absolventy

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

AJ bonus bonusy den dodržování dokumentace ekolog energie EU event hledám hodnocení HR ISO IT kandidát kraj místo možnost na dobu neurčitou náplň práce normy Nymburk ohodnocení pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek rozvoj růst řízení sledování smlouva SOU společnost sport stravenky školení tarif telefon týden týden dovolené navíc vedoucí zaměstnanců zaměstnanec zdravé pracovní prostředí znalost české člen dokument dovolené ekologie finanční firemní firmy chemický jednání kontroly kov legislativní na dobu na pracovišti náplň nařízení navíc oblast oblasti ochrana osobní PR právní profi projekt přátelské přátelský předpis rok správy stroj strojírenství tým zahraniční zaměstnanecký zdravé