Hledáme lidem práci Manpower

Struskař s nástupem IHNED! Lákavá mzda!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pozor, pozor! Hledáme struskaře s nástupem IHNED! Máš zkušenosti s touto či obdobnou prací v hutním provoze a hledáš si novou práci? Pojď pracovat k nám! Čeká tě zajímavé mzdové ohodnocení i benefity! Neváhej a pošli svůj životopis ještě dnes, nebo nám zavolej!

Znáš někoho, kdo by mohl mít o tuto práci zájem? Neváhej jej doporučit a získej 3 000 Kč!

Popis pozice:

Popis pozice
– příprava žlabů a struskových rýn k odpichu
– spolupráce při výměně armatur při stání pece
– čištění pracovní plošiny vysoké pece před a po odpichu
– usměrňování odtoku strusky na hlavním a odtokovém žlabu

Profil kandidáta:

Co požadujeme my?
– zkušenosti na obdobné pozici (hutní či těžký provoz)
– dobrý zdravotní stav a způsobilost pro práci ve výškách (práce vhodná pro muže)
– platný vazačský či jeřábnický průkaz VÝHODOU
– ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (režim 2 ranní - 2 noční - 2 odpolední - 2 dny volno)
– dobrou pracovní morálku
– chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

A co za to?
– základní sazbu 157 Kč/hod. + příplatky nad rámec zákona
– pro šikovné možnost přejít do kmene
– 25 dnů dovolené
– dotované stravování
– bezplatné vzdělávání (možnost získat profesní průkazy)
– zvýhodněné volání O2 a slevy na nájemném u spol. Residomo
– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky
– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku
– nástup IHNED a mnoho dalšího

  • Olomouc
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 26 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Brno
  • 36 000 – 45 000 Kč
  • Brno
  • 28 500 – 35 000 Kč

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ akce benefit benefity hlavní hledám hodnocení IT kandidát možnost mzda náplň práce NDA nové ohodnocení pec plat pozice práce pracovní příplatky režim spolupráce stravování vhodná volno vysoké vzdělávání zaměstnanec zdravotní zdravotní stav zkušenosti životopis bezplatné dar dny dobro dovolené kov mzdové náplň PR profesní profi příprava rámec rok standard stav zájem zaměstnanecké zkušenost způsobilost