Hledáme lidem práci Manpower

Foxconn - PHP programátor - 11/2022

Lokalita Kutná Hora
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jste začínající programátor se zkušeností v PHP a chcete se ve svých schopnostech zlepšit? Máte alespoň nějaké komerční zkušenosti? V tom případě se právě pro vás se otevřela nová pozice ve Foxconnu v Kutné Hoře.

Popis pozice:

Do týmu Roberta Ďurce, který se propracoval ze skladu až na pozici System Engeneering Supervisor a cestou ve firmě optimalizoval a kódoval co mohl, hledají člověka, který pomůže s vývojem a údržbou. Pracovat budete právě na jedinečné platformě, která pro interní potřeby Foxconnu vznikla. Software slouží k zefektivnění práce ve výrobě.

Profil kandidáta:

Součástí práce je programování v PHP, na PHP 8.1 v nette frameworku běží většina aplikací. Základem je také znalost OOP. Zbytek vás kolegové rádi naučí, ostatně ochota učit se je pro uchazeče klíčovou.

S rozvojem schopností se na pozici počítá. Dále v týmu pracují s Doctrine, MySql/MSSQL, Docker, Git, Composer, Kubernetes, RabbitMQ a Sentry, se vším budete mít příležitost se seznámit.

Nabízíme:

Pracovní doba je flexibilní, homeoffice je možný až čtyři dny v týdnu - vše záleží na domluvě s manažerem. Samozřejmostí k práci je technické vybavení. Dále dostaneš týden dovolené navíc, kafetérii, příspěvek na penzijko, zvýhodněné T-mobile tarify, a tři denní jídla v závodní jídelně.

Pokud byste měl/a zájem vyzkoušet svět programování v PHP, naučit se nové věci a odstartovat svou kariéru, klikněte na tlačítko níže a připojte svůj strukturovaný životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

AJ den doba flexibilní HR interní inzerát inzeráty ISO IT kandidát kolegové manažer místa mobil Most nová nové Office plat postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa programátor příspěvek rozvoj sklad software SOU společnost společnosti strukturovaný životopis system tarif tarify týden týden dovolené navíc uchazeč v týdnu vyšší zkušenosti znalost životopis dny dovolené jídla navíc PR profi program příležitost případ přístup schopnost součást technické tým volná pracovní místa vybavení zájem závod zkušenost