Hledáme lidem práci Manpower

Jednoduchá práce v kovo výrobě - i jako brigáda

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Aktuálně hledáme kolegu, který nemusí mít hromadu praxe a 5 vysokých škol, ale hledáme někoho, kdo umí pracovat rukama.

Vaší činností bude:
- zakládat komponenty do šablon
- vykládání komponentů apod.

Lze využít i jako brigádu na každý den do konce srpna. I pro ženy!

Profil kandidáta:

Od vás očekáváme:
- věk 18 let
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost

Nabízíme:

Za to Vám nabídneme:
- směny pouze ranní a odpolední
- stravenky
- nástup ihned
- mzdu: 17 000 - 20 000 Kč/měsíc.

Pokud Vás inzerát alespoň trochu zaujal, neváhejte a odpovězte přes formulář a pošlete Váš životopis. :)

  • Dražice
  • V. Racek - zemědělské technologie s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. ledna
  • Břeclav
  • MHCZ Furnace Production s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Chomutov
  • TYREL SERVICES s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Benešov
  • VETOS group s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. prosince
  • Dobroměřice
Zveřejněno: 21. února
  • Velký Šenov
  • TRATEC - CS, s. r. o.
  • 100 – 130 Kč / hod
Zveřejněno: 30. srpna
  • Kaplice
  • NEO CRAFTS s. r. o.
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Břeclav
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Žatec, Louny
  • Nový Jičín
  • Business Area s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Neratovice
  • ATURA inc s.r.o.
  • 13 400 – 14 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

brigáda činnost den formulář hledám HR inzerát kandidát měsíc náplň práce pozice práce praxe směny stravenky vysoký Zruč životopis kov náplň PR profi