Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér

Lokalita Turnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro menší výrobní firmu hledáme vhodného kandidáta na pozici konstruktéra. Máte

  • zájem o techniku
  • ochotu učit se a rozvíjet
  • zájem o vzdělávání v oboru
  • jste samostatný a pečlivý
  • dobrě si zoorganizujete práci a umíte být i týmový hráč

Zašlete nám svůj životopis!

Popis pozice:

  • návrh a realizace konstrukčních řešení výrobku podle požadavků zákazníka (jednoúčelové stroje)
  • úprava stávajících konstrukčních návrhů v 3D programu
  • inovace stávajících produktů společnosti
  • návrhy technického řešení ve spolupráci s obchodním oddělením
  • spolupráce s dalšími konstruktéry a technology při vývoji komplexnějších a dlouhodobějších projektů
  • zpracování a kompletace výrobní technické dokumentace
  • účast při testování a oživení strojů (pro studenty: možnost zpracování tématu diplomové práce (bakalářské, inženýrské studium)

Profil kandidáta:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství, možné i absolvent nebo student
  • praxe v průběhu studia/školy vítána
  • znalost min. základů CAD systému (Inventor, AUTOCAD)
  • znalosti tvorby a čtení výkresové dokumentace
  • min. základy anglického jazyka – čtení dokumentace, schopnost odpovědi na technický dotaz, mluvená a psaná komunikace

Nabízíme:

  • rozvíjení znalostí v zajímavém oboru
  • přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • dotované obědy ve vlastní kantýně
  • odměny při významných výročích a událostech
  • min. 2x za rok celofiremní akce
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny

Miroslav Koželuh

e-mail přes odpovědní formulář

tel: zobrazit tel. číslo

  • Praha
  • Agentura Salvia, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Praha
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. května
  • Kamenický Šenov
  • PRECIOSA - LUSTRY, a.s.
  • od 38 600 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Praha
Zveřejněno: 29. prosince
  • od 30 000 Kč
  • Zlaté Hory
  • CS-CONT s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Pěnčín, Jablonec nad Nisou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Frýdek-Místek
  • MILATA TECHNOLOGY s.r.o.
Zveřejněno: 18. října
  • Ledeč nad Sázavou
  • EMKOMETER LEVEL s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Nýřany
  • DIOSS NÝŘANY a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Plzeň
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Lutín
  • SIGMA GROUP a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • EVEKTOR, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Trutnov
  • HolmTec s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Lužec nad Vltavou
  • PILOUS spol. s r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Mělník
  • Jiří VOŽENÍLEK spol. s r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Přerov
  • Směnárna ROŠÁDA s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • Bechyně
  • Služby města Bechyně, p.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Český Krumlov
  • VIDOX s.r.o.
  • Třebeň
  • GLASIERT, s.r.o.
  • od 14 600 Kč
  • České Budějovice
  • KeyTec České Budějovice s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • JOSA s.r.o.
  • 21 500 – 30 000 Kč
  • AP Staving Group s.r.o.
  • Žďár nad Sázavou
  • AQUASYS spol. s r.o.
  • od 21 360 Kč
  • Třinec
  • Sociální služby města Třince,…
  • 17 000 – 22 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Turnov, Jičín, Mladá Boleslav, Nový Bydžov, Poděbrady

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

absolvent AJ akce auto Bor den dokumentace hledám HR inovace inženýr IT kandidát komunikace Lom měření Miroslav mobil mobilní tarif Most možnost náplň práce obchodní odměny pozice práce pracovní praxe společnost společnosti spolupráce studium tarif technik týden týden dovolené navíc Týn úprava vhodné vzdělání vzdělávání znalost znalosti životopis anglické CAD člen dokument dovolené firemní jazyk kolektiv kov mobilní náplň navíc obchod obor odbor odborné oddělení odpovědi PR profi program projekt přátelský rok řešení schopnost stroj strojírenství student systém školy technické technický technolog test tým událost výrobní zájem zákazník